Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler

Yeni Spor Müdürü Geyve’yi Ziyaret Etti

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Geyve’yi ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Arif Özsoy ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.Bu bağlamda il müdürü Özsoy, ilde sporsal tesislerin en kötü durumda olduğu Geyve’yi ziyaret etti.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Arif Özsoy Geyve ziyaretlerinde Kaymakam İlyas Memiş ve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti. İl müdürü Özsoy’un Kaymakam Memiş ve Belediye Başkanı Kaya’ya KYK yurtlarında kalan öğrencilerin hazırladıkları tabloları hediye ettiği ziyaretlerde İlçedeki spor tesisleri ve yapılan faaliyetler ile önümüzdeki süreçte ilçede yapılması planlanan Gençlik merkezi ile diğer sporsal yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy son olarak geçtiğimiz hafta hizmete açılan Geyve Sosyal Hizmet Merkezini ziyaret etti.İl Müdürü Özsoy burada kurum müdür Ömer Faruk Yavuz’a hayırlı olsun dileklerini ileterek bilgi alışverişinde bulundular.İl Müdürü Özsoy’un Geyve’de Kaymakam Memiş ve Başkan Kaya’ya yaptığı ziyarete Adapazarı Sabahattin Zaim erkek yurdu müdürü Paşa Odabaş ile İlçe Gençlik ve spor müdürü Nurcan Tabakoğlu ve Geyve KYK yurdu müdürü Fatih Toydemir’de katıldı.

Geyvede sporsal tesisler ile kaymakam İlyas Memiş ve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret edip, tesislerdeki eksiklikleri ve yapılması gereken işlemleri yerinde takip eden Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ; idarecilerimiz ile birlikte uyum içerinde çalışmaya devam edeceklerini dile getirerek, kendilerine spora katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

563 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle