Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji

Yeni İstihdam Sağlayacağız

Yeni İstihdam Sağlayacağız

Geyve’de faaliyetini sürdüren Uğur Balkuv Tekstil San. Tic. Genel Müdürü Ayhan Yurtdagül “ilave yaptığımız ikibin m2.lik kapalı alanımızda yeni istihdamlar yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

Geyve’de 20 bin m2lik alanda faaliyetini sürdüren Uğur Balkuv Tekstil San. Tic. genel müdürü Ayhan Yurtdagül İşkur Sakarya Müdürü Tekin Kaya ile şube müdürü Necmettin Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

Uğur Balkuv San. Tic. Genel müdürü Ayhan Yurdagül, “Tekstil alanındaki çalışmalarımız ve  Geyve’de 500 kişilik istihdam ile ilçe ekonomisinin lokomotifi durumundayız. Yaklaşık 20.000 m2 lik kapalı alanda hizmet veriyoruz. Sayın bakanımızın Sakarya ziyaretinde firmamıza, “2016 yılında çalışan kadın sayısını 2017 yılında en çok arttıran ve kadın istihdamına katkı sağlayan işletme” ödülü verildi. Bu çalışmalarımızı İşkur destekli yapıyoruz” dedi. Yurtdagül ziyareti sonunda Sakarya İşkur Müdürü Tekin Kaya ile şube müdürü Necmettin Yıldız’a İstihdama yönelik yaptıkları çalışmalarda verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek ay yıldız resimli örme  bayrağımızın bulunduğu tabloyu hediye etti.

İşkur Sakarya Müdürü Kaya, Uğur Balkuv Tekstil’in Geyve için bir şans olduğunu ifade ederek , kadın istihdamına yönelik yaptığı çalışmalar ile ziyaretlerinden dolayı Uğur Balkuv Tekstil San. genel müdürü Yurtdagül’e teşekkür etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

2479 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle