Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık, Teknoloji

Yeni Hastane İnşaatına İlk Kepçe Vuruldu.

geyve-40-yataklı-devlet-hastanesi-projesi-ihalesi-inşaatı-11Uzun süredir Geyve ilçesinin gündeminde olan Yeni Geyve Devlet Hastanesi inşaatı için ilk kepçe vuruldu.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya inşaatı başlayan 40 yataklı yeni Geyve Devlet Hastanesi inşaatında ihaleyi alan Hekimoğlu İnşaat Sahibi ve çalışanları ile incelemelerde bulundu.

Yaklaşık 3 senedir gündemde olmasına rağmen ihale öncesi ve ihale sonrasındaki teknik ayrıntılardan dolayı bir sıkıtılar yaşandığını ifade eden Geyve belediye Başkanı Murat Kaya Hastane inşaatımız nihayet başladı. Tepecikler Mahallesindeki arazisi üzerinde yapımına başlanan yeni hastanemiz 40 yatak ve 6 yoğun bakım üniteli olacak.  15 289 000 TL’lik ihale bedeli ile 400 günde tamamlanacak yeni hastanemiz, üst düzey donanımı ve son teknoloji ile bölge hastanesi özelliği taşıyacak olup vatandaşlarımıza kaliteli sağlık hizmeti verecek” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

geyve-devlet-hastanesi-insaati-basladi-

3065 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle