Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Yeni Başkan; Abdullah Şenel

Yeni Başkan; ŞENEL…

Geyve Muhtarlar Derneğinde yapılan Olağan Genel Kurul sonrasında başkanlığa Esenköy Muhtarı Abdullah Şenel seçildi.

Geyve Muhtarlar Derneği başkanı Süleyman Pınarın yeniden muhtar adayı olmaması sonrası Muhtarlar Derneği başkanlık seçimi yapıldı.Muhtar Derneğinde Yapılan Genel Kurula kayıtlı 77 delegenin 76 sı katıldı.

Genel Kurulu; Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı ve Eşme Mahallesi Muhtarı Koray Topuz yönetti.

Başkan adayları Abdullah Şenel ve Abdullah Eşsiz birer konuşma yaparak delegelere katılımları için teşekkür etti. Eski Başkan Süleyman Pınar kısa bir konuşma yaparak delegelere çalışmalarında yardımcı oldukları için teşekkür etti ve helallik istedi.

Yapılan seçim sonucunda; Abdullah Şenel 40 oy, Abdullah Eşsiz 36 oy aldı.

Başkan seçilen Abdullah Şenel’in Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor; Erdal Üstün, Tahsin Kolat, İlhan Üzüm, Halit Doğan, Hüseyin Cam, Adem Arıcan, Sadık Gökçe, Raif Ay, Fehmi Uysal.

Eski Başkan Süleyman Pınar ile yeni seçilen Başkan Abdullah Şenel devir teslim tutanaklarını imzalayarak başarı dileklerinde bulundular.

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

2436 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle