Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Haziran 2011 | Gündem, Manşet, Spor

 

Yaz Spor Okulları Açılıyor…

Geyve Belediyesi, ve Halkeğitim Merkezi İşbirliği ile yapılan yaz spor okulları 20 haziran-15 eylül tarihleri arasında açılacaktır.

Geyve Belediyesinin desteği ile organize edilen yaz spor okullarına kayıtlar Geyve Kapalı spor salonu ve Halkeğitim merkezinde yapılmaktadır.

Belediye yaz spor okulu ile şehirde yaşayan gençleri sportif faaliyetlere yönlendirerek, onları zararlı alışkanlıklardan korumayı hedefliyor. Yaz spor okulunda 7-15 yaş arası öğrencilere futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, jimnastik dallarında eğitim verilecek.
Geyve Belediye Başkanı Murat KAYA;sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle Geyve’de yaşayan gençlerin topluma yararlı bireyler olarak yetişmesi için çaba sarf ettiklerini, yaz spor okulunun da bu çalışmalardan birisi olduğunu söyledi.

Geyve Belediyesi ve Halk Eğt.Müdürlüğü  Yaz Spor Okulu çalışmalarında çocuklara o branşı tanıtan, sevdiren, branşın altyapı ve temel bilgileri ile müsabaka kuralları, gerekli alt yapı ve branşa özgü temel teknik çalışmalar verilecek.

4796 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle