Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Ocak 2019 | Alt Haberler, Gündem, Sakarya, Sür Manşet

Yayaların Geçiş Üstünlüğünü Hiçe Saydı…

Mobeseye yansıdı

Adapazarı İlçesinde meydana gelen trafik kazası, MOBESE tarafından saniye saniye görüntülenirken, yayaların geçiş üstünlüğü kuralının ise kimi sürücüler için hiçbir geçerliliği olmadığı kanıtlandı.

MOBESE’YE YAKALANDI

Sakarya Emniyet Müdürlüğü’ne ait MOBESE kamerasına yansıyan trafik kazası görenleri hayrete düşürdü. Kömürpazarı mevkiinde meydana gelen kazada; yolda küçük kızıyla karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir kadına yolda seyir halindeki araçlar yol verirken bu kuralı uygulamak istemeyen bir araç sürücüsü duran arabanın arkasından çıkarak diğer şeride geçti. Yayaların geçmesine aldırış etmeden aracı süren sürücü bir anda karşısına çıkan yayalara çarptı. Kazanın etkisiyle şoka giren sürücü çarptığı yayaları bir süre sürükledikten sonra durabildi.

ARACIN ALTINA KALDI

Küçük kızıyla birlikte yolun karşısına geçerken aracın altında sürüklenen kadın kazadan sonra kızının araç altında kaldığını fark ederek panik yaparken çevredeki vatandaşların yardıma koşmasıyla küçük kız aracın altından kurtarıldı. Sürücünün kural hatası Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından diğer sürücülere örnek olması için basın kuruluşlarına servis edildi. Sürücünün kural ihlali yaptığı olayda şans eseri kazada can kaybı olmadı.

1885 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle