Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Ekim 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Yaya Geçidinde Öncelik Yayaların

ÖNCELİK YAYALARIN

Tüm Türkiye’de olduğu gibi bugün Geyve’de de “Yaya Geçidi Nöbeti” etkinliği yapıldı. İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, güvenlik mensuplarıyla birlikte Anadolu Lisesi önündeki yaya geçidi nöbetine katıldı.

2019 Yılının “Yaya Öncelikli Trafik Yılı” ilan edilmesi dolayısıyla İçişleri Bakanlığının talimatı ile tüm il ve ilçelerde 02 Ekim 2019 tarihinde saat 13.00 ile 15.00 arasında “Yaya Geçidi Nöbeti” etkinliği düzenlendi.

İlçemiz Tepecikler Mahallesinde bulunan Geyve Anadolu Lisesi önünde yapılan etkinliğe; Kaymakam İlyas Memiş’in yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Bedir, İlçe Jandarma Komutanı J.Kd.Ütğm. Abdurrahman Evin,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Daire Amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Burada emniyet mensuplarıyla birlikte bir süre trafiği takip eden Kaymakam İlyas Memiş ve Daire Amirleri yaya geçidinde önceliğin yayaların olduğunu sürücülere hatırlatarak bilgilendirme broşürü dağıttı .

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1507 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle