Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Yavuz’dan Başkanlara Destek Sözü..

Proje bekliyoruz

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz belediye başkanlarının ürettikleri projelerine destek talepleri olursa yardımcı olmaya hazır olduklarını belirtirken “Proje üretsinler, Ankara’da gerekli desteği vereceğiz” dedi

YENİHABER GAZETESİNİ ZİYARET ETTİ

Yenihaber gazetesindeki ziyaretinde, Son zamanlarda yıldırı parlayan  Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz Belediye Başkanlarına seslendi…

İSTİŞARELERDE BULUYORUZ

Sakarya’nın öncelikli ihtiyaçlarının belirlenmesi için çalışmalar yaptıklarını belirten Yavuz “ En acil olanlara karar verip onlara odaklanmalıyız. Hata yapmamak adına da doğru kararlar vermeliyiz. Bunun için Sayın Valimizle, belediye başkanlarımızla, il ve ilçe başkanlarımızla oturup istişarelerde bulunuyoruz” dedi.

DOĞRU OLANIN YANINDAYIZ

Belediye Başkanlarının ürettikleri projelerle ilgili talepleri olduğunda yardımcı olacaklarını belirten Yavuz “ Proje üretsinler, gelsinler. Ankara’da gerekli desteği vereceğiz. Onlara tüm kapıları açmak için yardımcı olmaya hazırız. Biz sıkışıldığı her noktada doğru olanın yanında oluruz” şeklinde konuştu. Ali İhsan Yavuz Büyükşehir Belediyesi’nin vergi iadelerinden aldığı payla ilgili sorunu aşmak için girişimlerinin sürdüğünü de ifade etti.

1112 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle