Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Kasım 2011 | Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve Eşme Köyünün Sevilen Ve tanınan kişilerinden Naci ELMA ve Ruciye ELMA Tatil için gitikleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde Şehitliklere ziyaret ederken Geyveli Pamukova Ve Adapazarlı Şehitlerimize denk geldiler..
Duaları İle Şehitlere ziyaretde bulundular.

Naci ELMA ve Ruciye ELMA  Şehitliği gezerken çok hüzünlendiklerini etkilendiklerini duygusal anlar yaşadıklarını belirttiler.

Bu tür ziyaretlerinin süreceğini belirten Naci Elma Kıbrısa Gidenler için Geyveli ve pamukovalı şehitlerimizin kabirlerinin olduğu adresleride şu şekilde verdi. Geyveli Şehitimiz Kazım KARA Boğaz Köy Şehitliği (Girne İle Lefkoşe arasında) Pamukovalı Şehitimiz Temel ŞİMŞİR (Lapka Şehitliğinde) Olduğunu Belirtti..Çekebildiği Kadarıyla fotoğraflar çekerek bizlerle paylaşmıştır..

Aşağıda Şehitlerimizden bazıların isimleri ve fotoğrafları vardır…

Haber:Şeref ELMA

4155 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Yavru Vatan Kıbrıs’ta Yatan Şehitlerimiz. için 6 Yorum

 1. Şeref ELMA dedi ki:

  Şehitlerimizle ilgili aileleriyle ilgili bilgileri olanlar var ise lütfen buradan paylaşsınlarsa bilgilenmiş oluruz..geyveli Şehidimiz hangi köyden veya kimlerdendir..bu konuda bilgiler istiyoruz..ayrıca kaymakamlığın bu konuda bilgisi varmıdır? bu aile ziyaret edildimi? bu vesile ile tüm şehitlerimizi birkezdaha anıyorum..mekanları cennet ruhları şadolsun…Şeref ELMA

 2. ADNAN DİNÇER dedi ki:

  Türk milleti tarih boyunca din için vatan için mücadele etmiş ve bu uğurda şehitler vermiştir.1974 TARİHİNDE YAPILAN KIBRIS BARIŞ HAREKATINDA ŞEHİT OLAN TÜM İNSANLARI RAHMETLE ANIYORUZ.dÜNYANIN HER BİR KARIŞINDA MİLLETİMİZİN ŞEHİTLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.İnsanlık için canını vermekten bir an olsun tereddüt etmez.Bu milletimizin genlerinde vardır.Kıyametin kopmasına kadarda devam edecektir.TÜRK MİLLETİ ADİL BİR YÖNETİM İÇİN MÜCADELE EDER.Esareti ve köleliği hiçbir zaman kabül etmez.SAKİNLİĞİN ALTIN DA KOPACAK BİR FIRTINANIN habercisidir.Onun sabrını zorlayan milletler kendi felaketini hazırlar.ONUN EN BÜYÜK YARDIMCISI önce Allah ve ŞEHİTLERDİR.Çünkü şehitler ölmez,onlar diridir.Kıbrıs barış harekatı bunun şahitleriyla doludur.Şehitlik mertebesine erişen Allahın sevdiği en değerli kullarıdır.Peygamberler bile gıpta ile bakacaklardır.Kıbrısa giderek şehitlerimizi gören Naci ve Ruciye ELMAYA teşekkür ederim.Şehitler bizim değerlerimizdir.1974 KIBRIS HAREKATINI BAŞLATAN TÜM İNSANLARI SAYGI İLE ANIYORUM.Ayrıca duyarlı olan Şeref ELMAYA da teşekkür ederim.EN DERİN SAYGILARIMLA.

 3. özlem baş dedi ki:

  n ali alimanoğlu benim amcamdır çok teşekkür ederim bu resimden bende olsun isterdim

 4. elif dedi ki:

  Ruciye ve Naci ELMA ya teşşekür ederim. Sizlerden Allah Razı Olsun. Şehidimiz dayım NECATİ ŞENOL.Tüm şehit annelerinin anneler gününü kutluyorum. ALLAHTAN sabırlar diliyorum…

 5. Ömer dedi ki:

  Kazım KARA amcamız olur.Fotoğraf icin teşekkür ederim.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle