Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Kasım 2017 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Videolar

Yatarak Motosiklet Kullanan Çılgın Genç Sınırları Zorladı

BU GÖRÜNTÜLER GEYVE BOĞAZINDAN..

D-650 karayolu Geyve Boğazında Yatarak motosiklet kullanan çılgın genç sınırları zorladı..!

D-650 Karayolu Geyve boğazı mevkiinde bölünmüş kara yolunda akşam saatlerinde 100 km süratle yatarak motosiklet kullanan genç görenleri şaşkına çevirdi. O anlar araç kamerasına ve cep telefonuna böyle kaydedildi.

Geyve Adapazarı  D-650 bölünmüş kara yolundan akşam saatlerinde plakasız motosikletinin üzerine yatarak yaklaşık 100 kilometre hızla seyreden kasklı çılgın genç rahat tavırları ile dikkat çekerken, vatandaşlar ve sürücüleri şaşkına çevirdi.

D-650 kara yolunda seyreden bir sürücünün yanında bulunan Ortaokul Öğrencisi Yağız Mert babasının cep telefonu ile o anları kaydederken “ Sakarya Pamukovadayız. Adapazarı yolunda. Bir motorcu ayakları havada gidiyor” diyerek anons yaparken , araç kameraları da o anları saniye saniye kaydetti.

Zaman zaman 100 kilometre hızı aşan ve sol şeritte kilometrelerce motosikleti yatarak kullanan çılgın genç, kendi hayatını tehlikeye attığı gibi, Pamukova Adapazarı D-650 bölünmüş kara yolunda seyreden sürücülerin hayatını da tehlikeye attı.

Kendi canını hiçe saydığı gibi trafikteki diğer sürücüleri de tehlikeye atan plakasız motosiklet sürücüsü genç Adapazarı girişinde daha da süratlenerek gözden kayboldu. (Pamukovahalk)

3362 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle