Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Haziran 2016 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

14 YAŞINDAKİ YASİN KARATAŞ’IN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI.

sakarya-nehrine-balik-tutarken-dusen-yasin-karatas-bulundu-6Balık tutarken Sakarya nehrine düşen ve yaklaşık 5 gündür aranan gencin cansız bedenine ulaşıldı.

Adapazarı Köprübaşı Mahallesi’nde yaşayan Yasin KARATAŞ, arkadaşlarıyla birlikte Sakarya Nehri’nde balık tutarken dengesini kaybederek suya düşmesi sonucu gözden kaybolmuş ve bir daha haber alınamamasının ardından AFAD Ekipleri tarafından 08.06.2016 tarihinden itibaren genci arama çalışmalarına aralıksız olarak devam etti.

Arama çalışmalarının 6. gününde (13.06.2016) sabahın erken saatlerinden itibaren aramalarına devam eden AFAD Arama Kurtarma ekipleri, Özellikle Cumartesi – Pazar günleri havaların aşırı sıcak olması, su seviyesinin 2 metre, yer yer 2,5 metre düşmesi nedeniyle su üstüne çıkan Yasin KARATAŞ’ ın bölgeyi iyi bilen çevredeki balıkçı vatandaşların da arama çalışmalarına destek vermesi ile birlikte cansız bedenine ulaşıldı.

Ali Ulvi DERYAOĞLU-Geyvemedya.com

5351 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle