Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Yapılamayanları Yapmak için, Karar Senin ŞEREFİYE..

KARAR SENİN ŞEREFİYE

Geyve’nin kuzey girişinde Geyve Boğazının orta kısmında bulunan Şerefiye Mahallesinde Ebubekir Yıldız iddialı söylemleriyle muhtar adaylığını açıkladı.

Vakit Çalışma ve Hizmet Vakti

Orman Bölge Müdürlüğünde Sözleşmeli operatör olarak çalışan Yıldız; “maksadının makam değil, Şerefiyenin hak ettiği hizmeti alabilmesi olduğunu ifade ederek gençlerimize sahip çıkıp onların istekleri doğrultusunda hareket edeceğim” dedi.

Yapılamayanları yapmak için

Şerefiye Mahallesi için vaktin çalışma ve hizmet vakti olduğunu ifade eden muhtar adayı Ebubekir Yıldız; Köyümüzün çevre temizliği ve mezarlıklarımızın devamlı temiz ve bakımlı olmasını sağlayacağız.Kanalizasyon imar ve doğalgaz çalışmalarına öncelik vereceğiz.Cami ve Çobankale arası Sakarya Kenarı yan yol ve ağaçlandırma çalışmaları yapacağız.Cami alanına yakın nehir kenarı müsait akanı muhtarlığında içinde olduğu cami lokali ile Orman arazi yolumuzu haritadaki gibi resmi güzergah izlenerek taksi ile ulaşılabilir hale getireceğiz.

Gençlerimiz çok önemli

Gençlere ayrı bir önem veren muhtar adayı Ebubekir Yıldız; Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlik bizim için çok önemli.Gençliğimize yakışan bir alana çim saha, oturabilir ferah nezih bir kazandırmanın mücadelesi içerisinde olacağız, dedi.

Şerefiye Mahallesi muhtar adayı Ebubekir Yıldız 1982 doğumlu olup evli 1 çoçuk babasıdır.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2323 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle