Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Yanmayan Işıklar Kazaya Neden Oldu

geyve-pomaklarisiklarinda-kaza- (2)Geyve ilçesi Tepecikler Mahallesi Çiftlik Kavşağına kontrolsüz giren 2 araç birbirine girdi.

Kaza, sökülen ve bir türlü bakımı yapılıp çalışır hale getirilmeyen Çiftlik Kavşağındaki ışıklarda meydana geldi.

Geyve’den Eşme caddesine geçmek isteyen 11/EN/… plakalı otomobil ile Eşme Caddesinden Geyve istikametine geçmek isteyen 54/E/…. plakalı araçların trafik lambalarının bulunduğu Çiftlik kavşağına kontrolsüz girmeleri sonucu kaza meydana geldi. Meydana gelen kazada şans eseri yaralanan olmazken, araçlarda maddi hasar meydana geldi.

Geyve ilçesinde Tepecikler Mahallesi Belediye Garajı, Hafızın benzinliği ve Çiftlik Mahallesindeki ışıkların aylardır arızalı olması sonucu her geçen gün kazalar artıyor. Eşme Caddesi Çiftlik kavşağından ilçe merkezine dönmek için kontrolsüz çıkışların kazaya sebebiyet vermesi nedeniyle çevredeki vatandaşlar tepki gösterdi. Günde yüzlerce aracın geçtiği noktadan sık sık kazalar meydana geldiğini ifade eden kaza yerindeki vatandaşlar ışıkların bir an önce çalışır hale getirilmesi için bir kaç kişinin ölmesini bekliyorlar diye sitemde bulundular.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

 

 

 

3211 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle