Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Nisan 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Gündem, Sakarya

Yaban Hayatında Avcının Dostu “ÖZKURSAN”

özkursan fişek sanayi“ÖZKURSAN” Sakarya Sanayisine omuz veren kuruluşların en önemlilerinden ve sektöründe Dünyanın bilinen sayılı markalardan biridir.

Özkursan Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Özdemir açıklamalarında şunları söyledi: “Fişek sektöründe ülkemizde ve Dünyada çok ama çok iddialıyız. Ürün yelpazemiz oldukça geniştir: ses mermisi, eğitim mermisi, atış fişekleri, av fişekleri en önemli ürünlerimizdir. Atış fişeklerimiz, yapılan yarışmalarda Avrupa malı fişekleri geride bıraktı. Ürünlerimizin kalitesi, kalitesi Dünyaca onaylanmış CIP tarafından denetlenmektedir. Her ava özel fişeklerimiz avcılarımız tarafından kabul görmüş,beğenilmiş ve takdir edilmiştir. Adapazarı’nda 5 yıldır üretim yapıyoruz ve tüm çeşitlerimizin üretimi yapılıyor. Fabrikamızda 42 işçi çalışıyor. Sakarya ekonomisine katkımız tartışılmaz. İş kolumuzdaki yarışmalara – gösterilere sponsor olarak katılıyoruz. Her yıl düzenli olarak %25 (minimum ) kapasite arttırımı yapıyoruz. İhracatımızı da %25 arttırmayı planlıyoruz. 36 ülkeye ihracat yapıyoruz. ABD, Rusya ve Avrupa ülkeleri ihracatımızda ilk sıralarda yer alıyor.”

Üretim makinalarını da tanıtan Özdemir, ses mermisi üretimi yapılan makinaları, otomatik fişek dolumunu yapan makinaları gösterip anlatırken yaşadığı gurur gözlerinden okunuyordu.


ÖzKursan Fişek Sanayi-Sakarya ile geyvemedya


Özkursan Fişek sanayi – Sakarya 2 ile geyvemedya


özkursan ile bbcmedya

 

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

9671 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Yaban Hayatında Avcının Dostu “ÖZKURSAN” için 1 yorum

  1. CAN ŞEN dedi ki:

    Türkiyenin fişek sanai’lerinden büyük olan Özkursan Fişek san. Geyve medya haber müdürü Namık hocamla Ziyarette bulunduk Fab.Sahibi Cemil bey’e bu nezaketten ötürü tşk ederim Cemil bey üretim sağasını, dolum makinaları ve EN ÖNEMLİSİ LABARATUAR’Da Dünyaca ünlü Fişekler ve Kendı ürettiği ÖZKURSAN fişeklerin Karşılaşmasını yapıldı , Çok kaliteli fişekler diye tabir edilen yabancı marka fişeklerin ne kadar düşük, basit fişek olduğunu Test sonuclarında gördük Gerckten ÖZKURSAN fişeklerin kalıteli olduğunu bizzat gördük İmalatçılarımızın çabaları gayreti Avcılarımız ucuz ve kaliteli fişek kullanması için avına göre ceşit üretimleri devam ediyr Burdan Sakarya da olan ÖZKURSAN FİŞEK San İşlerinde Başarılar diler TÜRKEY MARKA ÜRÜNLERİMİZE SAHİP CIKALIM Cemil bey işiniz zor Allah kolaylık versın diyrm selametle

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle