Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Spor

FİNAL MAÇI BU AKŞAM

Alifuatpaşa Ortaokulu

Alifuatpaşa Ortaokulu

Geyve Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu Kurumlar Arası voleybol turnuvasında finalistler belli oldu.

File’de heyecan Sürüyor

Geyve ilçesindeki resmi kurumların katılımıyla düzenlenen ve kurumlarda çalışan personelin sosyal ve kültürel yönden güçlenmelerini sağlamak, boş zamanlarını kültürel faaliyetlerle geçirmelerini sağlamak ve kurum çalışanlarını spora teşvik etmek amacıyla düzenlenen Voleybol Turnuvasında yarı final maçları sonrası finalistler belli oldu.

Finalistler Belli Oldu

Yarı final maçlarında karşı karşıya gelen takımlar arasında, İlçe Emniyet Müdürlüğü rakibi İlçe Tarım Müdürlüğünü zorlanmadan 3-0 mağlup ederek ilk finalist oldu.

Günün diğer ve belkide final maçı olabilecek nitelikteki karşılaşmasında Alifuatpaşa Ortaokulu zorlu mücadele sonrası  Pamukova MTAL ‘ni 3-2 mağlup ederek final maçını oynamaya hak kazandı.

Final Bu Akşam

Geyve Belediyesi Kurumlarası Voleybol turnuvasında yarı final maçları sonrası final oynayacak takımlar Alifuatpaşa Ortaokulu ile İlçe Emniyet Müdürlüğü bu akşam Saat 19:00 de şampiyonluk kupası için mücadele edecekler. İlçe Tarım ile Pamukova MTAL arasındaki 3.lük kupası saat 18:00 de başlayacak. 

Sporseverler Davet Edildi

Turnuva komitesi tarafından yapılan açıklamada; 2015 Yılı geyve Belediyesi Kurumlar arası Voleybol Turnuvası kupaları sahiplerini bekliyor. Turnuvaya katılan takımlarımıza teşekkür plaketleri hazırlandı. Final maçı 02. Haziran.2015 Salı akşamı oynanacaktır.Turnuvaya katılan tüm takımlar ile spor sever halkımızı Geyve Kapalı Spor Salonuna bekliyoruz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

FİNALİST TAKIMLAR

3.LÜK KUPASI İÇİN OYNAYACAK TAKIMLAR

MAÇLARDAN GÖRÜNTÜLER

1654 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle