Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Kasım 2013 | Alt Haberler, Sakarya, Spor

Vodafone, Sakaryaspor’u Satın Alacak..

vodafone_sakaryaspor.jpg-14-11-2013Son dönemde Türk sporuna yaptığı desteklerle adından söz ettiren ve son olarak da Beşiktaş’ın yeni stadının isim hakkını alan Vodafone’dan bu kez Sakaryaspor atağı geliyor.

Şehirde yaklaşık 2 haftadır konuşulan ancak başlarda bizim de inanmadığımız bu haberin doğru olduğu yetkililer tarafından onaylandı. Son derece büyük bir gizlilik içerisinde yürütülen bu çalışmanın detayları önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Alınan bilgilere göre Vodafone Türkiye temsilcilerinin ilk olarak geçtiğimiz hafta Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile görüşme yaptıkları belirtildi. Daha sonra altyapı sorumluluğu konusunda eski antrenörlerden Adem Erbay ile görüşen Vodafone temsilcilerinin bu görüşmesi deşifre olmuştu. Tüm bu yaşananlar son derece büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilirken, Vodafone Türkiye Genel Müdürü ile önümüzdeki hafta bir görüşmenin yapılacağı öğrenildi. Vodafone, Sakaryaspor’u altyapı ve üst yapısıyla satın alarak tüm borçlarını ödemeye hazırlanıyor.

Haftaya Perşembe gününe kadar durumun netlik kazanacağı ve Genel Müdürlüğün onaylaması durumunda işlemlerin başlayacağı öğrenildi. 

vodafone_sakaryaspor.jpg-14-11-2013

KAYNAK:Medyadetay.com

1455 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle