Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Vergi Haftası Kutlanıyor.

” Vergi Haftası ” Kutlanıyor…

Sakarya’nın Geyve ilçesinde 25 Şubat – 03 Mart 2019 tarihleri arasında kutlanacak olan Vergi haftası kutlamaları başladı.

Ulusal kalkınmanın temel taşlarının başında gelen, ülkemizin en önemli gelir kaynağı olan vergiyi ve vergi vermenin önemini kamuoyuna anlatmak, vatandaşlarımızın vergi ödeme bilinç ve alışkanlıklarının geliştirilmesine yardımcı olmak, kurum ile mükellefler arasındaki ilişkileri daha düzenli hale getirmek için düzenlenen, 1990 yılında kutlanmaya başlanan ” Vergi Haftası ” nın 30. su  Geyve İlçesinde de kutlanmaya başlandı.

İlk tören Cumhuriyet Meydanında ki Atatürk Anıtı önünde yapıldı. İlçe Vergi Dairesi Müdürü Feride Karakoç Anıta çelenk sundu. Törene katılan kurum çalışanları saygı duruşu sonrası İstiklal Marşını birlikte söyledi.Tören sonunda ilçe Vergi Dairesi Müdürü kutlamaları makamında kabul etti.

Geyve Vergi Dairesi Müdürü Feride Karakoç yaptığı açıklama ile esnaflara bol kazanç diledi. Üstündağ, “Ülke çapında bu yıl 30’uncusu düzenlenen Vergi Haftası etkinlikleri münasebetiyle tüm esnaflarımızın vergi haftasını kutlar, bol kazançlı ve bereketli bir yıl olmasını temenni ederim” dedi.

Vergi haftası kutlama komitesi daha sonra İlçe Kaymakamı İlyas Memiş ve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamlarında ziyaret ettiler.

Vergi bilincinin arttırılması sebebiyle Türkiye genelinde 25 Şubat 2019 ile 3 Mart 2019 tarihleri arasında kutlanacak olan ve bu yıl 30’uncusu düzenlenen Vergi Haftası kapsamındaki etkinliklere dair bilgilendirmelerde bulunan Vergi Dairesi Müdürü Karakoç, kabullerinden dolayı Kaymakam İlyas Memiş ve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya çiçek takdim ederek teşekkür etti.

Vergi Dairesi Teşkilatının, Maliye Teşkilatının ve onların yakın çalışma ortağı olan meslek mensuplarının vergi haftasını kutlayan Kaymakam Memiş ve Başkan Kaya, Vergi Dairesi Müdürü Feride Karakoç ve tüm teşkilat çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

650 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle