Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Şubat 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve Vergi dairesi Müdürü Ali Kalkan ve Müd. Yard. Gaffar Koçak, ‘23. Vergi Haftası’ kutlama programı çerçevesinde İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti.

İlçe Kaymakamı Akbıyık’a günün anlamına uygun mavi-beyaz kurdele takıldı ve anı plaketi sunuldu. Kaymakam Akbıyık kendisini ziyaret eden konuklarına davranışları için teşekkür etti ve haıylı olsun dileklerini sundu.

Müdür Kalkan ve Müd. Yar.Koçak, Belediye Başkanı Kaya’yı da makamında ziyaret etti. Başkan Kaya konuklarını kapıda karşıladı ve devam eden onarım çalışmaları konusunda bilgiler verdi. Başkan Kaya’ya da mavi-beyaz kurdele takıldı ve anı plaketi sunuldu. Başkan Kaya konuklarının günü kutladı ve hayırlı olsun dileklerini sundu.

(Mavi-beyaz kurdele: mavi; duruluğu şeffaflığı, beyaz; temizliği dürüstlüğü temsil ediyor.)

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

 

1759 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kalkan’dan, Vergi Haftası” Ziyareti… için 2 Yorum

  1. ertan dedi ki:

    sevgili vergi dairesi müdürü ve md.yardımcısı beyefendiler,sizin için böyle anlamlı bi günde gitmeniz gereken yerler ve günün anlam ve önemine istinaden verdiğiniz anı plaketi ve beyaz kurdeleyi götürdüğünüz makamlar oralar değil esnaf arkadaşlar olmalıydı.makamlarınızdan çıkıp halkın arasına karışsanız artık..

  2. Ahmet ÇELİK dedi ki:

    sevgili vergi dairesi müdürü ve md. yardımcısı beyfendiler zaten esnaf arkadaşları geziyor ve uygun gördükleri esnaf arkadaşlara plaket veriyorlar bunun basına yansımaması görevlerini aksattıklarını göstermez.bizzat şahiti benim. ÇELİK ELEKTRİK Ahmet ÇELİK

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle