Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Nisan 2012 | Dünya, Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya

Geyve İlçesinde faaliyet gösteren ‘Venüs – Coşkunlar Havai Fişek’ Fabrikası yönetimi, Dubai ve Fas’ta iahracaata yönelik temaslarda bulundu.

Fabrika Genel Müdürü Hakan Coşkun, görüşmelere yönelik şu açıklamayı yaptı: ‘ 01 – 05. Nisan. 2012 tarihlerinde Dubai’de ikili iş görüşmeleri yaptık. 12 firma ile yapılan görüşmelerde önemli bağlantılar yaptık. Burj Al Arab ve Burj Khalifa binalarında önemli toplantılara katıldık. Bu iki yapıda tanıtım amaçlı gösteriler yapma teklifimiz kabul edildi. Tarih konusunda bilgi bekliyoruz. 05 – 07.Nisan.2012 tarihlerinde Fas – Casabilanca’da iş kolumuzdaki EPS şirketi ile görüşmeler yapıldı. Venüs – Coşkunlar olarak yaptığımız her iki gezide verimli geçti. Her iki gezi sırasında o ülkedeki alıcıları ülkemize davet ettik. Ziyaret tarihini onlar bildirecekler.’

Dubai ve Fas iş ziyaretine; Hakan Coşkun (Fabrika Genel Müdürü) ve Eşi Esved Nur Coşkun ile Berna Seda Duru (İhracaat Sorumlusu) nun katıldığı öğrenildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2564 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle