Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Aralık 2011 | Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya

Geyve İlçesinde bulunan ‘Venüs – Coşkunlar Havai Fişek Ltd.’ Almanya –Berlin PYROWORLD Havai Fişek Fuarına katıldı. Coşkunlar, bu fuara Türkiye’den katılan tek firma idi.

Venüs – Coşkunlar, Berlin kentindeki fuara; Hakan Coşkun (Fabrika Genel Müdürü), Barış Coşkun(Dış Ticaret müdürü), Gülnur Türkkan (Dış Ticaret Sorumlusu)dan oluşan ekip ile katıldı.

Barış Coşkun bu onuda şu açıklamayı yaptı: ‘Fuarda 22 dakika süren tanıtım gösterisi yaptık. Gösterimiz ile iddialı bir firma olduğumuzu gösterdik. Standımıza gelen ziyaretçilerden görüşme talebi aldık. Sipariş vermek isteyen firmaları yerinde ziyaret edeceğiz. Avrupa’daki ithalatçların Çinli üreticilere karşıalternatif arayışlar içinde olduklarını saptadık. Venüs-Coşkunlar olarak kabul gördük. İstanbul Ticaret Odası tarafında Cezayir deki fuara davet edildik. Orada Ülkemizi, İlçemizi ve Firmamızı temsil edeceğiz.’

Fabrika Genel Müdürü Hakan Coşkun yaptığı kısa açıklamada şunları söyledi: ‘ T.C. Hükümetinin hedefinde 2023 yılı var, bizlerde aynı amaçla Avrupa’nın en büyüğü olmayı hedeflerdik. Bunun için ne gerekiyorsa yapılacak.’

 Namık Cihan Geyvemedya.com

3605 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle