Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Vatandaş’ın İsyanı..

VATANDAŞIN İSYANI

Geyve Orhan Camiindeki tuvalet-şadırvan görüntülerini çekip sitemize gönderen duyarlı vatandaş adeta isyan ederek” İbadet in yarısı temizliktir.Gözünüzü seveyim. Ayıp ya. Kuran Çarpsın utanıyorum, diye içini döktü.

Geyve Yörükler Mahallesindeki Orhan Camiinin tuvalet ve şadırvan bölümündeki görüntüleri çekip sitemize gönderen vatandaş isyan ederek yardım talebinde bulundu.

Sitemize Gelen Yazı;

Sayın Yetkili;

Yörükler Mahallesi Orhan Camiinin sorununu size iletiyorum.Dinimizde  İbadet in yarısı temizliktir.Ama gel görelim Orhan Camii tuvalet ve cıvarı tam bir fiyasko.Gözünü seveyim şu cami tuvaletlerine yardım toplansın. Abdest almadan önce lavabo vb. ihtiyaç gideremiyoruz Müftü bey imamları uyarsın..Yardım toplansın. ayıb ya bi tane temiz cami tuvaleti temiz değil .. siz basın olarak gidin müftüye iletin.Soruyorum imam bu tuvalete girip tuvaletini yapıyorsa ben her gün girecem. Bir Geyveli olarak Kuran Çarpsın utanıyorum, diye içini döktü.

Cami duvarında yazılar. Cami avlusuna bu kadar saygısızlık var bu yazı 1 aydan fazla burada duruyor çok kızıyorum, utanıyorum.Bizim insanımız ses çıkarmıyor.Kendim sesim duyuluncaya kadar ileticem size ve gerekirse Sakarya il müftülüğüne..

Geyvemedya/Haber Merkezi

4012 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle