Hoşgeldiniz  

Cemalettin DİNÇER | 17 Kasım 2013 | Alt Haberler, YAZARLAR

Vatana ihaneti asla!!!

cemalettin-dinçer-köşe-yazısıHainlerle, bölücülerle, kan emicilerle, teröristlerle işbirliği yapanlar, katkı sağlayanlar, bir avuç hainle baş edemeyip teslim olanlar; Türk Milleti’nin başına musallat olan hainlerle işbirliği içersinde, cennet vatanımız bölünmenin eşiğine getirilmiş, nasıl bölüneceği konusunda görüşmeler yapılmaktadır.

Ne acıdır ki; Türk Milleti’nin oylarıyla yönetimin başına gelenler, artık gaflet değil, dalalet değil, ihanetin yollarında fütursuzca ilerlemektedirler. Sayın Başbakan BOP’un eş başkanlık görevini başarıyla yürütmekte, başarısının ürünü olan “Kürdistan”sözcüğünü de telaffuz etme cüretini gösterebilmektedir.
Hainler çetesinde “arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım diyen, Ahmet Kaya’ya “müzik dalında; Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü” layık görülerek, Türk Milleti’nin değerleri hiçe sayılmıştır. 
Ülkemin ekmeğini yiyerek beslenenler, semirenler yedikleri kaba pislemektedirler.
Hainler gözde olmuş, vatanseverler boynu bükük bırakılmıştır.

Topla, tüfekle yok edilemeyen, yedi düvele karşı duran Yüce Türk Milleti, öz vatanında faşizan baskılarla, tehditlerle sindirilmiş, susturulmuştur.

“Ne Mutlu Türk’üm” tabelası asmak, suç; Kürtçe tabela asmak, serbest.
“Cumhuriyet”sözcüğü, yasak; Güneydoğuya “Kürdistan” demek, serbest.

Türk Bayrağı’nı izinsiz asamazsın, fakat paçavraları istediğin şekilde taşıyabilir ve asabilirsin.
Bugün, Seni, öz yurdunda garip bıraktılar. Fakat yarın yurdunu da bulamayacaksın.
Diyarbakır’da neyin pazarlığının yapıldığı apaçık ortadadır. Anlamamak için aptal olmak gerekir. Fakat bunlar milleti enayi zannetmektedirler.

Halkına ‘gavat’ diyen bir valiyi kollayan yönetim, aynı zihniyete sahip değil midir? 
Sessiz atın çiftesi pektir. Öyle bir tekme yersiniz ki; nereden geldiğinizi anlayamayacak, tarihin karanlıklarına gömülerek, beddualarla anılacak ve adalet önünde Yüce Türk Milleti’ne hesap vereceksiniz.

Sadece oy kaygısı için; “Türkiye’ye bir kedi bile vermem” diyen postal yalayıcı, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni terörist, Bebek katili’ni özgürlük savaşçısı” diyen Türk düşmanı Şivan Pervez,  “ağacın dallarını bilmem nerene” diyen Osman Baydemir ve aynı kategorideki diğer satılmışlarla nasıl bir arada olabilir benim devletim?

Sizler, benim temsilcim ve de 76 milyonun temsilcisi olamazsınız. Evinde sessizce tuttuğun yüzde ellinin de temsilcisi değilsiniz. Çünkü o yüzde elli de sizlere ülkeyi bölesiniz ve bunun pazarlığını yapasınız diye oy vermedi.

Katil’in posteriyle aynı karede görünmeni hangi Türk vatandaşı kabullenebilir? Bunda, sana oy vermeyenlerin vebali yok ama Başbakanımı Bebek Katili’yle aynı karede görmek içimizi sızlatıyor.
 Ya oyunu aldıklarının???

İktidar olduğunuzdan bu yana Türklükle ve Türk Milleti’nin değerleriyle oynadınız. Hep cami duvarına işediniz. O duvar artık yıkılmaya ve işeyenin ecelinin geldiğine işarettir.

Hele de şehitlerimiz!!! Onlar, işte şimdi öldüleri Şehitlerimizin ve analarımızın ahı sizleri mahvı perişan edecektir.

Türk Milleti yüce bir millettir, affetmesini bilir, fakat; vatana ihaneti asla!!!

Cemalettin DİNÇER
Eğitimci Yazar

2092 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle