Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Aralık 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, üst Haberler

Vanlıoğulları, Kalite Yaşanır ve Yaşatılır..

vanliogullari-dogalgaz-insaat-adil-ergul-1Geyve’de inşaat ve doğalgaz tesisası konusunda yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Vanlıoğulları İnş. Yönetim kurulu başkanı Adil Ergül, Kalite yaşanır ve yaşatılır.Kaliteli yapıların adresi Vanlıoğulları inşaat diyerek Geyvelileri Doğalgaz mağazası ile tamamlanan ve yapımı devam eden inşaatlarını ziyaret etmeye davet etti.

Vanlıoğulları Doğalgaz inşaat Tepecikler Mahallesi Konyalı Alibey Caddesi üzerindeki kendi mülkü yeni mağazasına taşındı.Doğalgaz ve ısıtma konularında en kaliteli markalar olan Buderus ve ECA markalarıyla çalışan Vanlıoğulları İnşaat, Geyvelilerin de büyük beğenisini kazanmış durumda.14494756_10154644957279390_761714008255287032_n

Kalite Yaşanır ve yaşatılır. Kaliteli yapıların adresi, Vanlıoğulları “ sloganıyla Geyvelilere hizmet etmekten büyük gurur duyan Adil Ergül; Merkez ve şubelerimizde kendi mülkiyetimiz alanlarda hizmet veriyoruz. Geyve Tepecikler Mahallesindeki Yeni İşyerimize ECA Tabelamız Takıldı. Vanlıoğulları GEYVE-GEBZE-YAKINDA KEŞAN olmak üzere toptancı ve taahütçü olarak hizmet vermekteyiz. 1983 yılında çıraklıktan başladığımız ve kardeşlerimle birlikte  -bugünlere geldiğimiz  duruma, 1999 yılında başladığımız resmi inşat ve doğalgaz ısıtma sektöründe devam etmekteyiz.Müşterimiz velinimetimiz, “Üçüz mal alacak kadar zengin değiliz” sloganıyla  değerli Geyveli müşterilerimize hizmet vermekten ve kaliteden ödün vermeden çalışmaktan mutluluk duymaktayız, dedi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

2060 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle