Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Eylül 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Vali NAYİR Bağbozumunda…

Vali NAYİR Bağbozumunda…

Geyve İlçesinin sevilen esnaflarından ve eşraflarından Can GÜRSES, konuklarını bağbozumunda ağırladı.
Can Gürses ve iş ortağı, konukları; Sakarya Valilisi A. Hamdi Nayir ve İstanbul Kadıköy Hali Kabzımallarını bağ bozumunda konuk etti.

Gürses’ in konukları Pamukova İlçesi Cihadiye Mahallesindeki üzüm bağında üzüm topladı. Sakarya Valisi A. Hamdi Nayir ve konuklar kesme makasları ile üzüm kütüklerinden üzüm keserek neşeli anlar yaşadı. Birlikte yenilen yemekte de neşeli anlar devam etti.

Vali Nayir, üzüm keserken yaptığı espriler ve anıları ile birlikte olduklarına neşeli anlar yaşattı.Kısa açıklamasında şunları söyledi; ” Bizleri davet ederek hoş bir gün geçirmemizi sağlayan Sayın Can Gürses’ e ve değerli dostlara, hemşerilerime, akrabalarıma çok teşekkür ederim. İşim gereği yaşadığım yorucu ortamdan bir süre de olsa uzaklaşıp keyifli bir gün geçirdim. Ev sahiplikleri için teşekkür ederim.”

Kısa teşekkür konuşmasında Gürses; “Bizleri kırmayarak teşrif eden, davetimize katılan sayın Valimiz A. Hamdi Nayir’e, bir birinden değerli iş arkadaşlarıma, akrabalarıma teşekkür ederim. Bereketli topraklar üzerinde kurulu yöremizin ürünlerini yerinde görmesi, üreticileri dinlemesi ve elleri ile üzüm kesmesi bizleri mutlu etti. Namaz için gittiğimiz Cihadiye mahallesinde vatandaşlarımızın gösterdiği teveccüh ve ev sahipliği de ayrı bir güzellik. Gençlerin saygılı tavırları harika. Umarım Geyve’mizi en iyi şekilde temsil etmişizdir.” Dedi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

1465 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle