Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık

Vali Coş’tan Yaralı Öğrencilere Ziyaret

sakarya-valisi-hüseyin cos-Miraç Demir- Yavuz Eken-ziyaret-  (1)Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Geyve  Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yaşanan asansör kazasında yaralanan öğrencileri ziyaret etti.

Sorumlular cezalandırılacak

Sakarya Valisi Hüseyin Coş Geyve  Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yaşanan asansör kazasına ilişkin Milli Eğitim Bakanlığı talimatıyla adli ve idari soruşturma başlatılırken, sorumluların cezalandırılması için olayın takipçisi olacaklarını açıkladı.

Geçmiş Olsun

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavileri süren yaralı öğrenciler Miraç Demir ve Yavuz Eken ziyaret eden Vali Coş Öğrencilere geçmiş olsun dileklerini sundu.

Yaralı öğrencilerin durumları hakkında doktorlardan bilgi alan Vali Coş Sosyal medya dan paylaştığı mesajında “Geyve İmam Hatip Lisesindeki asansör kazasında yaralanan öğrencilerimizden Miraç Demir ve Yavuz Eken’i Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret ettik. Çok şükür durumları iyi,acil şifalar diliyoruz”.  dedi

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3389 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle