Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Şubat 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Geyve İlçesi Çeltikler Mahallesini Ziyaret Etti…

Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Geyve İlçesi Çeltikler Mahallesinde yaşayan Roman vatandaşları ziyaret etti.

Vali Büyük’e İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, Belediye Başkanı Murat Kaya, İl Jan. Alay Komutanı Jan. Alb. Adnan Arslan, İlçe Özel İdare Müdürü Resul Şenel, İlçe Emniyet Müdürü Ali Saıkaya, İlçe Jan. Komutanı Jan. Üstğm. Lütfü Varol, İlçe Kaymakamlık  Yaz. İşl. Mdr. Atilla Vardar, Alifuatpaşa Belediye Başkan Vek. Şuayip Erkan Çalık eşlik etti.

 Mahalle girişinde Mahalle Muhtarı Kemal Ağaçdelen ve Dernek Başkanı tarafından karşılanan konuklarını roman vatandaşlar sık sık alkışları ile selamladı. Muhtar Ağaçdelen kısa konuşmasında Vali Büyük’e: ‘Mahallemize ilk olarak bir vali geliyor. Bizleri onurlandırdınız, çok memnun ettiniz. Devleti yanımızda hissetmek çok güzel bir duygu. Bizlerle bu kadar yakından ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.’ Dedi.

Vali Büyük ve beraberindekiler, yollarını keserek dileklerini söyleyenleri tek tek dinledi ve gereken notları aldı. Vali Büyük, yol kenarında bekleyenelerin yanlarına giderek, evlerine girdi ve bilgiler aldı. Girdiği evlerdeki küçük çocuklara sevgi gösteren Vali Büyük romanların gönlünü fethetti.

Vali Mustafa Büyük ve beraberindekiler, ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yaptırılan ve yapımı devam eden evleri gezerek yetkililerden bilgiler aldı.

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

1877 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle