Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Şubat 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Yaşam

Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Alifuatpaşa Beldesi Belediyesini Ziyaret Etti…

Sakarya Valisi Mustafa Büyük ve beraberindekiler, Alifuatpaşa Beldesinde yapımı devam eden; 3 hekimli Aile Hekimliği Merkezinde incelemeler yaparak yetkililerden bilgiler aldı.

Vali Büyük ve beraberindekiler, İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, İlçe Belediye Başkanı Murat Kaya, İl Genel Meclis Üyeleri; Şükrü Çelik ile Neşet Çakır ve Osman Erköse, İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant, İlçe Özel İdare Md. Resul Şenel, Kaymakamlık Yazı işl. Md. Atilla Vardar, İlçe Gıda Tarım ve hayvancılık Müdürü Taner Katipoğlu tarafından Belde girişinde karşılandı.

Aile Hekimliği bahçesinde; İl Özel İd.Genel Skr. Recep Soytürk, İl Sağlık Müdürü Hasan Bektaş, İl Sağlık Müd. Yar. Hızır Dişli ve şantiye görevlileri tarafından karşılanan Sakarya Valisi Mustafa Büyük ve beraberindekiler, Merkez bahçesinde bina içinde incelemelerde bulundu.

Vali Büyük daha sonra Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, İlçe Belediye Başkanı Murat Kaya, İl Jan. Alay Kom. Jan. Alb. Adnan Arslan, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müd. Abdullah Keskin, İl Özel İd. Genel Skr. Recep Soytürk, İlçe Jan Kom. Jan. Üstğm. Lütfü Varol, İlçe Emniyet Müdürü Ali Sarıkaya’dan meydana gelen heyet ve Alifuatpaşa Beldesi Belediye BaşkanVek. Şuayip Erkan Çalık Pazar yerini gezerek satıcılar ile görüştü.

Heyette bulunanlar, Alifuatpaşa Beldesi Belediye Başkan vek. Şuayip Erkan Çalık’ı makamında ziyaret etti. Başkan Vek. Çalık kısa konuşmasında: ‘Ziyaretinizden duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim. İzninizle yapmayı arzuladığımız projelerimiz konusunda bilgiler vereyim; MARKA Ajansının desteklediği projelerimiz kapsamında MOBESE sistemi önceliklimizdir. Parla Tepesi projemiz var. Müze alanı restorasyonu düşünüyoruz. Piknik alanı uygulamamız var.’ Dedi.

Sakarya Valisi açıklamsında özetle: ‘Yerleşim yerlerinde yeni evler yapılması yerine, kendi evini kendin onar desteği veriyoruz. Vatandaşı yerinde mutlu etmeği amaçladık. Arsası hazır olan yerlere yurt yapacağız. Geyve İlçesine de yurt yapacağız, 600 kişilik yurt yapılacak. Alt yapıya uygun gelişmeler var, bu bölge cazibe merkezi olacak.’ Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1494 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Vali Büyük; Alifuatpaşa’yı Ziyaret Etti. için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Valimiz yerinde görerek bire bir diyaloklarla çözüm üretmek için ve yapılacakları daha iyi analiz etmek için geyve ve çevresini gezmiştir.Kendisini kutluyorum.Bu millet kendisine sahip çıkan devlet adamlarını hiçbir zaman unutmamıştır ve minnetle anmıştır.iHANET EDENLERDE TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNDE YOK OLMUŞTUR VE LANETLE ANILMAKTADIR.Sizler bu milletin muhteşem bir hayat standardını yakalaması için Geyve ye gelerek gerekli insanlardan bilgilenip iştişare ediyorsunuz.Binlerce teşekkürler.Sizlere eşlik eden tüm insanlarada teşekkürler.Sizleri yalnız bırakmayarak desteklerini göstermişlerdir.Umurbey köyüne de gelerek köylüleri de onure ettiniz.ALİFUAT CEBESOYUN EN İYİ BİR ŞEKİLDE TEMSİLİ VE O MÜCADELE YILLARINI UNTTURMAYACAK BİR CANLI KURTULUŞ ABİDELERİNİN CANLI KAYNAK OLMASIDIR.Bir an önce ALİFUAT BELDESİNİN İLÇE OLMASIDIR.Sizlerden ve söz veren milletvekillerinden bu sözlerinin arkasında durmalarını bekliyoruz.ALİFUAT CEBESOY SAYESİNDE ANADOLU DÜŞMAN İŞGALİ GÖRMEMİŞTİR.Şükran ve minnetle anıyoruz.O na dualarımızı esirgemeyelim.BİZLER onlar sayesinde hür ve özgürüz.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle