Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Eylül 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Sür Manşet, Videolar, Yaşam

Vali Balkanlıoğlu,  Doğançay’da

Vali Balkanlıoğlu, Doğançay’da

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve beraberindekiler Doğançay Özel Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek başladıkları günün devamında şelalenin ve doğanın tadını çıkardı.

Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun doğa tutkusunu bilmeyen yoktur. Doğal güzellikleri gezmeyi ve gezerken de tanıtım yapmayı seven Vali Balkanlıoğlu Doğançay Şelalesi için tavsiyede bulunmayı da ihmal etmedi. Balkanlıoğlu video kamera kaydıyla canlı yayın yaptığı şelaleyle ilgili sosyal medyada “Gezilecek yerler listesinin ilk sırasına yazılmasında yarar var” notu düştü.

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş doğal güzelliklerle bezenmiş Geyve Doğançay’ı ziyaret ettiler. Muhtar Murat Çınar tarafından karşılanan Vali Balkanlıoğlu ve beraberindekilerin ilk durağı özel çocukların bir arada eğitim gördükleri Doğançay Özel Eğitim Uygulama Merkezini ziyaret ettiler. Vali Balkanlıoğlu ziyaretin ardından sosyal medya hesabından “Özel çocuklarımızın bir arada eğitim gördükleri Doğançay Özel Eğitim Uygulama Merkezini ziyaret ettik. Cana yakınlıkları tartışılmaz olan bu özel çocuklarımız; Okul Müdiremiz, öğretmenleri ile ailelerinin gösterdikleri ilgi ve sevgi sayesinde gülümseyerek büyüyorlar” paylaşımı yaptı.

Vali Balkanlıoğlu ve beraberindekilerin bir sonraki durağı Doğançay Şelalesi oldu. Balkanlıoğlu ve beraberindekiler şelalenin düştüğü noktada yüzerek enerji depoladılar. Vali Balkanlıoğlu’nun yürüyüş yolunda sürekli video ve fotoğraf çekmesi dikkatlerden kaçmadı. Balkanlıoğlu Doğançay Şelalesi için yaptığı paylaşımda “ Karadenizin eşsiz güzelliklerini Sakarya’da barındıran Geyve/Doğançay Şelalesi…Yeşillikler arasında görkemli bir bitki örtüsüne sahip Doğançay Şelalesine giden dağ yolu, yürüyüş parkuru olarak da kullanılıyor. Gezilecek yerler listesinin ilk sırasına yazılmasında yarar var” notunu düştü.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

VALİ BALKANLIOĞLU’NUN ÇEKTİĞİ VİDEOLAR

1802 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle