Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Haziran 2016 | Alt Haberler, Gündem, Siyaset

Fuat Avni iddialarına yalanlama geldi

fuatavni-iddilarına-yalanlamaPamukova Bakacak Mahallesinde bulunan el değiştiren Uzan ailesinin çiftliğinde IŞİD üyelerinin eğitim aldığı iddiası yalanlandı. Gazetecilere çiftlik gezdirildi.

TWİTTER’da Fuat Avni’nin, Sakarya’nın Pamukova İlçesi’nde bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Bakacak Gençlik Kampında daha önce Uzan ailesine ait olan çiftlikte terör örgütü IŞİD elamanlarının eğitim aldığı yönündeki iddiası yalanlandı. Çiftliğin bulunduğu Bakacak Mahallesi Muhtarı İsmail Dinçer iddiaların asılsız olduğunu belirterek, “Buraya her gün jandarma ekipleri gelip gider. Böyle bir şey olması söz konusu olamaz” dedi

Fuat Avni’nin, Uzan ailesinin Pamukova Bakacak Mahallesi’ndeki eski çiftliğinde terör örgütü IŞİD elamanlarının eğitim yaptıkları yönündeki paylaşımları üzerine bugün sabah Sakarya’da bulunan gazetecilere çiftlik gezdirildi. Pamukova Kaymakamı Recai Karal, jandarma yetkilileri bulunurken, izci kampı olarak kullanılan çiftlik hakkında bilgi verildi.

 Bakacak Mahallesi Muhtarı İsmail Çetin gazetecilere açıklamada bulundu. Çiftliğin mahallelerine yakın olduğunu söyleyen Çetin, “Buraya her gün jandarma ekipleri gelip gider. Böyle bir şey olması söz konusu olamaz” dedi. Çiftliğe gelen haberciler daha sonra çiftlikte yaklaşık bir saat gezerek, bilgi aldılar.
 
GAZETECİLERE ÇİFTLİK GEZDİRİLDİ İDDİA YALANLANDI;

İŞTE FUAT  AVNİ’NİN ASPARAGAS HABERİ

Uzan Çiftliğinde İŞİD’çilermi Eğitiliyor..

fuatavnierdoganbomba-szcTwitter fenomeni Fuatavni Atatürk Havalimanı saldırısı sonrası Türkiye’de IŞİD kampları olduğunu yazdı..

Yazdığı görüşleri ile adeta Twitter fenemoni haline gelen Fuatavni bugün Twitter hesabı @fuatavni’den, “Pamukova’da el konulan Cem Uzan’ın çiftliğinde IŞİD’çiler eğitiliyor” şeklinde paylaşımı yaptı.

Konya’da Uludağ’da, Bolu’da Tekirdağ’da IŞİD kampları olduğunu idia eden Fuatavni, “Türkiye’de binlerce militan yetiştirildi. Konya-Kırşehir-Bolu-Sakarya-Bursa-İstanbul-Tekirdağ hattı IŞİD militanlarının kışlası oldu. Sakarya Akyazı ilçesi ve İnönü Yaylası’nda IŞİD kampları var. Pamukova’da el konulan Cem Uzan’ın çiftliğinde IŞİD’çiler eğitiliyor. Uludağ’ın iç kesimlerinde IŞİD’e kamp yerleri tahsis edildi. Ayrıca Konya Meram’da IŞİD kampları var.” ifadelerini kullandı

Pamukovahalk

2047 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle