Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Uncuoğlu’ndan Geyve’de Esnaf Ziyareti

Uncuoğlu’ndan Geyve’de Esnaf Ziyareti

Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu Geyve’de esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlarla sohbet etti.

16.Nisandaki Cumhurbaşkanlığı sisteminin oylanacağı referandum öncesi ilçeyi ziyaret eden Ak Parti Sakarya Milletvekili önce Geyve Belediye Başkanı Murat kayayı makamında ziyaret etti. Milletvekili Uncuoğlu ile Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti İlçe başkanı Muhittin Irmak ile yönetim kurulu üyeleri Geyve ilçe merkezi ve Alifuatpaşa Mahallesinde esnafı ziyaret ederek sorunları dinlediler. Belediye Başkanı Kaya ve Milletvekili Recep Uncuoğlu esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşlarda sohbet ettiler.

Milletin sözünün üzerine söz olmaz

Milletvekili Recep Uncuoğlu, esnaf ziyaretleri sırasında yeni cumhurbaşkanlığı sistemiyle alakalı bilgiler de verdi.Uncuoğlu “ AK Parti her zaman milletin sesine kulak veren bir parti olmuştur. Millet koalisyonlardan, çift başlılıktan bıkmıştır. Cumhuriyet tarihimizde cetvelle çizilmiş sınırlarda üzerimizde oynanan oyunlar yüzünden kafamızı kaldıramayıp musibetlerle boğuştuk. Bu eveti haklı kılan çok badire atlattık. Milletin karar verdiği yerde kriz olmaz, milletin sözünün üzerine söz olmaz. Millet doğrudan hükümeti kuracak olan Cumhurbaşkanını seçecek. Bunun için evet diyeceğiz. Muhalefet çarpıtmalardan başka bir şeye başvuramıyor. Çünkü 18 maddelik teklifi okuyan herkes gönül rahatlığı ile yeni sistemi anlayacaktır. Bunun cevabı da 16 Nisan’da görülecektir.Zaten Milletin sözünün üzerine söz olmaz, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2314 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle