Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor

UMUT YANIK GEYVE’NİN UMUDU OLDU.

umut yanik-geyve-yuzucu- (5)Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunca (TOSSFED) düzenlenen 1. Bölge Yüzme Şampiyonası (Akdeniz ve Marmara), Alanya Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzunda yapıldı.

Sakarya Büyük Şehir Belediyesinin Sakarya Olimpik yüzme havuzunda açmış olduğu engelli yüzme kursuna katılan Umut Yanık şampiyonada kendi kategorisinde 50 metre sırtüstü ve 50 metre kurbağalama da iki altın madalya aldı. Altın Kulaç Kulübü antrenörü Sinan Ölüş “Umut Yanık çok iyi bir sporcu ve çok yakın zamanda milli sporcu olabilecek bir kapasiteye sahip.” dedi. Geyve Belediyesi 20 engelli çocuğu yaz boyunca Sakarya Olimpik yüzme havuzundaki engelli yüzme kursuna götürdü.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya “Çocukların sporla ne kadar mutlu olduklarını, hayata ne kadar tutunduklarını, ailelerinin ne kadar mutlu olduklarını, spor yaparak normal insanlardan hiçbir farkının olmadıklarını bu spor sayesinde görüyoruz. Özel sporcularımız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve yapacağız.” Dedi.

Geyvemedya/Haber merkezi

 

2604 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Umut Yanık, Geyve’nin Umudu Oldu.. için 1 yorum

  1. MEHMET ÇAYLI dedi ki:

    TEBRİKLER UMUTUM, BAŞARILARININ DEVAMINI BEKLİYORUZ. SENİ MİLLİ BİR SPORCU OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle