Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Mart 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet

Umurbey Yolu Genişletiliyor

GEYVE’DE BAHAR HAREKETLİLİĞİ

Geyve Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin bahar hareketliliği başladı.

Geyve’de baharın gelmesiyle birlikte Geyve Belediyesi ekiplerinin ilçenin dört bir yanındaki çalışması başladı.Ekipler yeni açılan ara sokaklarda bir yandan kilitli parke çalışması yaparken, diğer yandan grup yollarında genişletme çalışması yapılıyor.

İlçenin en büyük grup yolu olan ve vatandaşların her zaman muzdarip oldukları Umurbey Yolunda Fen işleri ekiplerince genişletme çalışmaları başladı. Diğer yandan ise Tepecikler Mahallesi Anadolu Lisesi yanında Fetih Sokağın devamında kilitli parke çalışması devam ediyor.Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Tepecikler Mahallesindeki kilitli parke çalışması ile Umurbey yolundaki yol genişletme çalışmasını yerinde inceleyerek görevlilerden bilgi aldı. Başkan Kaya; Tepecikler Mahallemizde Anadolu lisesi yanında (Fetih sokağın devamı) kilitli parke çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Rabbim müsaade ettiği sürece Geyvemizde çalışmalarımızı arttırarak devam ettireceğiz, dedi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com.

2555 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle