Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet

Umurbey Mahallesinin Çehresi Değişiyor.

geyve-geyve belediyesi-umurbey -kilitli parke-çalışmaları1Geyve Belediyesi Fen İşleri Ekiplerinin Umurbey Mahallesinde kilitli Parke Çalışmaları son sürat devam Ediyor.

Alt Yapı Tam Gaz

30.Mart yerel seçimleri sonrası alt yapı, üst yapı ve vizyon projelerle   İlçede yeni dönemin sinyalini  hızlı bir çalışma ile başlatan  Geyve Belediyesi  köylerde de çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor.

Geyve ilçesi Umurbey Mahallesinde başlayan  üst yapı kilitli parke çalışmaları sonrası sokaklar güzelleşti.

Kaya’ya Teşekkür

Özelikle kış aylarında çamurdan geçilmeyen mahalle araları ile sokaklarda kilitli parke   çalışmalarının yapıldığı Umurbey Mahallesinde  vatandaşlar, belediyenin çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, belediyeye teşekkür ettiler.

Hizmetler Geyve Belediyesinden

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Büyükşehir Kanunu ile tüm köylerimizin artık Geyve’nin birer mahallesi olduğunu, bundan sonraki süreçte bu mahallelerimizin tüm ihtiyaçlarını Belediyemizin imkanları ile karşılanacağını belirterek, bu çalışma sürecini de ilk olarak Umurbey köyümüzden başlattık dedi.

Seçimler sonrası ilçede alt yapı yatırımlarının hızlı bir şekilde  başladığını belirten Başkan Kaya; İlçe Merkezi ile birlikte eski köy yeni mahallerimizde de Belediyemiz kanalı ile çalışmalara başladıklarını, daha yaşanabilir  çevre ile güzel bir Geyve’de birlikte yaşayabilmek adına hizmetlere hizmetlere devam edeceğiz dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2882 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Umurbey Mahallesinin Çehresi Değişiyor. için 2 Yorum

  1. hakan54 dedi ki:

    Köye bile parke döşediniz ayıp be yarım bıraktıgınız sözleri tamamlayın önce

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle