Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Aralık 2011 | Eğitim, Gündem, Manşet

Umurbey Köyü İÖO’ndan 2 Türkiye  1.incisi

Umurbey Köyü İlköğretim Okulu başarıda kendini aşma mücadelesi veriyor.

Umurbey Köyü İlköğretim okulu 3/A sınıfı öğrencilerinden İsmail Dinçer 1.sınavda elde ettiği Türkiye birinciliğini ikinci sınavdada egale ederek matematik ve hayat bilgisi derslerinden Türkiye 1. oldu.

Öğrencilerden Sinem Kabak tüm derslerden tam puan alarak Türkiye 1.cisi olmuş,hem İsmail Dinçer’in rekorunu kırmış, hemde başarısını  tescillemiştir.

Sınıf öğrencilerinden İlker İnce’de sınıfta 3. Olmuştur.

Öğrenci velilerinden Sİnem Kabak’ın aileside  çoçuklarımızın başarısından gurur  duyduklarını bu zorlu ama güzel yarışta kendilerini desteklerini esirgemeyen Öğretmenlerimize teşekkür ediyoruız dediler.

Sınıf Öğretmeni Adnan Dinçer;  Bu başarıyı yaşatan öğrencilerine Kütahya Gülaylar seramikten aldığı hediyeleri takdim ederek öğrencilerini kutladı.

Okul Müdürü M.Emin Şimşir; Adnan Dinçer’e ve Öğrencilerine gösterdikleri başarılarından dolayı teşekkür ederek, alınan bu  başarının kendilerini daha da kamçıladığını ilerleyen dönemlerde eğitimimize, öğretmen ve öğrencilerimize daha da önem vererek başarı çıtasının yükselmesi için ellerinden gelen her türlü çabayı göstereceklerini söyledi.

Erdinç TUNA-geyvemedya.com

2570 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle