Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Şubat 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Ulvi Amcanın Sokak Köpekleri Öksüz kaldı.

Ulvi Amcanın Sokak Köpekleri Öksüz kaldı.

Taraklı eşraflarından çevresinde yüreğindeki hayvan sevgisi ile tanınan 87 yaşındaki Ulvi Erkal hakkın rahmetine kavuştu.

Taraklı ilçesi Ulucami Mahallesinde ikamet eden Şadi Erkalalın ve Hamit Erkalın babası, Sadık Erol un kayın pederi Ulvi Erkal hakkın rahmetine kavuştu.

Merhum’un cenazesi Hacı Ulvi Erkal Rüştiye Sokağında evinin önünde komşuları ile helalleşmesinin ardından Yunuspaşa camiinde Cuma namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığında toprağa verildi.

Taraklılı Ulvi amca yüreği tam bir hayvan sevgisi ile dolu amcamızdı.O soğuk kış günleri aldığı tavuk ve hayvan artıkları ile sokak köpeklerini beslerdi. Herkese mesafeli duran bu sokak köpekleri Ulvi amcayı çok severlerdi. Sokak hayvanları Ulvi amca sayesinde Belli bir bölgeyi sahiplenmenin ve özgür yaşamanın tadını çıkarıyorlardı.Videoyu izlediğinizde siz de bana hak vereceksiniz. Haci Ulvi Erkal Amca (87) beklenmedik bir anda hakkın rahmetine kavuştu. Sevenlerinin omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı.Ne yazık ki bakımını üstlendiği sokak köpekleri ve kedileri öksüz kaldı.

Allah rahmet eylesin, ailesine ve sevenlerine sabır versin, mekanı cennet olsun.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

4336 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle