Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet

DOĞA SEVERLER GEYVE’DE

sakarya-ıltima-geyve-saracli-gezisi- (34)ULTİMA Derneği “Geyve İlçesinin Güzelliklerini Yerinde Gördü.

Sakarya İli Merkezinde kurulu olan ve sportif etkinlikler düzenleyen “ULTİMA Doğa Sporları Derneği ” Geyve İlçesi Saraçlı Mahallesi çevresindeki güzellikleri ve tarihi kalıntıları görmek ve incelemek amaçlı “Doğa Yürüyüşü” düzenledi.

Yürüyüşe; Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tafo liderliğinde 16 Yönetim Kurulu Üyesi katıldı. Yürüyüşe katılan dernek üyeleri: Ahmet Erkan,Ahmet Balcı,Cavidan Çapoğlu,Yusuf Yormaz, Cansu Köken, Betül Deniz, Emel Taranoğlu, Fatoş Taranoğlu, Meryem Can, Erol Yılmaz, Ayşegül Yılmaz, Mustafa Doğru, Sinan Kaba, Enes Şen, Bülent Fazlıoğlu yürüyüş sırasında fotoğraf çekerek güzellikleri doya doya yaşadı.

ULTİMA Der. Yön. Kur. Bşk. Mehmet Tafo açıklamasında şu bilgileri verdi: ” Sabah saat 08.00 de Adapazarı’ndan ayrıldık, 09.15 te Geyve-Saraçlı Mahallesine vardık. Bizlere rehberlik yapacak olan Saraçlı Eski Muhtarı Muammer Yüksel’in oğlu Mustafa Yüksel ve ailesi bizleri karşıladı ve mükemmel bir ev sahipliği sundu. Yürüyüşümüz; Saraçlı Mahallesinde başladı, 3 saat sonra Eski Büyük Saraçlı Köyü kalıntılarına vardık. Mükemmel görüntüsü ile doğa güzelliklerini izledik. Yürüyüşümüz devam etti, MAYA Kayasındaki kısa moladan sonra Kulfallar Mahallesine vardık. Akşam çayımızı eşsiz Geyve manzarasını izleyerek yudumladık. Saat 17.30 da Adapazarı’na varıldı. Yürüyüşümüze katılan dernek üyelerimize ve kibarlığı, efendiliği ile gönüllerimizde taht kuran rehberimiz Mustafa Yüksel’e çok teşekkür ederim. Umarım, bir başka Geyve güzelliğini izleme yürüyüşümüzde buluşuruz.”

Namık Cihan/Geyvemedya.com

11017455_342093332654271_7468167523063777393_n-crop

3220 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle