Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Ülkücülerden Genel İstişare Toplantısı

geyve-mhp-ulku-ocaklarindan-istisare-toplantisi- (2)Geyve ve Alifuatpaşa Ülkü Ocakları yöneticilerinin katıldığı istişare toplantısı yapıldı.

Genel olarak Geyve ve Alifuatpaşa’da Ülkücü Hareketin geleceği ile ilgili  kararların alındığı toplantıda Ülkücü iradeye yakışır şekilde hareket edileceği ve projeler ile faaliyetlerin daha hızlı bir şekilde devam edeceği ifade edildi.

Toplantıya Sakarya Ülkü Ocakları başkan yardımcısı Sedat Sert, Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir, Alifuatpaşa Ülkü Ocakları başkanı Bilal Küçük  ve Ülkü Ocakları yöneticileri katıldı.

Yapılan ortak açıklamada gençlerle öncelik verileceği ve sadece vatan millet ve iman sevgisi olan gençler yetiştirebilmek için buradayız.Yaratılan hiç bir kula ayağını bastığı yer baki değildir bizler bunun bilincinde insanlarız bu yüzden Geyve ve Alifuatpaşa’da taşıdığımız bu bayrağın altında toplanan yüreği kabarık gençlerimize vermek istediğimiz tek şey eğitimdir. Her zaman bu hedefler uğrunda yılmadan ve yıkılmadan çalışacağız Allah’ın izniyle başaracağız.Geride bıraktığımız zaman diliminde hayata geçirdiğimiz projelerden feyz alarak daha yeni ve etkili faaliyetler yapabileceğimize inanıyoruz dediler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2205 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle