Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Terörün Her Türlüsünü Lanetliyoruz.

geyve-alifuatpasa-ulku-ocaklari-ankara-teror-saldirisi-aciklamasi-Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir ile Alifuatpaşa Ülkü Ocakları Başkanı Bilal Küçük, Ankara Kızılay’da meydana gelen Terör patlması sonrası ortak basın açıklamasında bulundu.

 Geyve ve Alifuatpasa Ülkü Ocakları Başkanları yaptıkları açıklamada;

Dün başkent Ankara’da yine maalesef alçakça, kalleşçe, haince eli kanlı  kirli terör masaları maalesef yine masum vatandaşlarımızı hedef almıştır.

Yüce Türk milletimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ALLAH tan rahmet kederli ailelerine Baş sağlığı ve yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Hiç şüphesiz devletimizin ve milletimizin huzur ve bekasını bozmaya çalışan kirli ve kanlı eller unutmasınlar ki bu vatan topraklarını onlara yar etmeyiz ettirmeyiz.

Masum insanların katili olan bu zihniyet hiç bir zaman amaçlarına ve hedeflerini ulaşamayacaklardır.

Bu eli kanlı katillerin ve bu tür kirli oyunlara bulaşmış arka plandaki yüzü maskeli hain katillerin de devletimiz tarafından en kısa zamanda bulunup derhal en ağır şekilde cezalandırılmasıdır.

Yasanan kirli saldırılar karşısında milletçe birlikte el ele vermeliyiz.

Biz Ülkücüler olarak devletimizin ve milletimizin bekası için dün olduğu gibi bugünde her zaman devletimizin yanındayız. Rabbim bizlere bir daha bu acıları yaşatmasın.

 NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

1786 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle