Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Ülkü Ocaklarından Uyuşturucu Bağımlılığı KOnferansı

Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanlığı tarafından “Damarlarındaki asil Kanı Kirletme” Uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadelemizi konu alan konferans gerçekleştirildi.

Geyve Ülkü Ocaklarının Uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadelesini konu alan program ilçe genelinde büyük katılımla gerçekleştirilirken, il genelinde ses getirdi.

Geyve Kaymakamlığı Kültür merkezinde yoğun katılımla gerçekleştirilen programa; Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu , MHP Geyve İlçe Başkanı Murat Çakmak; Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir ile birlikte yoğum katlım gözlenen konferansa konusmacı olarak Sakarya İl Sağlik Müdürlüğü Bağımlılık ile Mücadele Şube Müdürü Uzman Maruf Memduh Sert, Bağımlılık ile Mucadele şube eğitimcisi Hemşire Elvan Yıldız katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekşeltiren Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir; Gerçekleştirilen programda Yolbaşçımız Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyefendi’nin uzun yıllardır Uyuşturucuya açmış olduğu savaşı Sakarya genelinde aralıksız sürdürüldüğünün ve Sakarya’da ne pahasına olursa olsun Uyuşturucuya geçit verilmeyeceğinin altını çizerek katılımcılara teşekkür etti.

Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu program açılış konuşmasında anne ve babaların üstüne çok büyük vazife düştüğünü belirterek şöyle devam etti: “Çocuklarınızın kimler ile arkadaşlık ettiğini çok iyi takip etmeli kötü çevreden uzak tutmak durmalarını sağlamalısınız. Çocuklarınızda uyuşturucu madde kullanımına ilişkin belirtiler farkettiğinde çekinmeden ivedi bir şekilde sağlık birimlerine başvurmanız gerekmektedir.”

SAKARYA’da UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMEYECEĞİZ! diyerek ülkü ocaklarının her cephede olduğu gibi uyuşturucu ile mücadelede de savaşınız tavizsiz olduğunu ve birliktelik gerektirdiğini belirten İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu programa katılan kıymetli konuşmacılara ve ilçe başkanlığına teşekkür etti.

” Böylesine anlamlı programın hazırlanmasında emeği geçen başta Ocak Başkanımız Sn İlyas Özdemir Bey ve onun nezdinde değerli yönetimine ve Konuşmalarıyla Uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadelede de bizleri bilgilendiren Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü Bağımlılık ile Mücadele Şube Müdürü Sayın Uzman Maruf Menduh Sert Bey, Bagimlilik ile Mucadele Şube Eğitimcisi Hemşire Elvan Yıldız hanımefendi ve katılım sağlayan herkese teşekkür ederim.” diyerek açılış konuşmasını bitiren Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Sayın Soyhan Sofuoğlu beyin ardından konuşmacıların sunumlarıyla başarılı bir program gerçekleştirildi.

Program sonunda İl Başkan Soyhan Sofuoğlu Memduh Sert’e plaketini taktim ederken, Geyve İlçe Başkanı İlyas Özdemir’de Elvan Yıldız’a plaketini takdim ederek programı sonlandırdı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1229 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ülkü Ocaklarından Uyuşturucu Bağımlılığı KOnferansı için 1 yorum

  1. bozok66 dedi ki:

    Mesajınız…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle