Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Ülkü Ocaklarından, Başkan Kaya’ya Hayırlı olsun ziyareti

Ülkü ocaklarından, Başkan Kaya’ya Hayırlı olsun ziyareti

Geyve Ülkü Ocakları, Belediye Başkanı Murat Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, işlemeli Osmanlı Devlet arması tablosu hediye etti.

Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir ile yönetim kurulu ve teşkilat birimleri 31 Mart Yerel seçimleri sonrası 3.dönem belediye başkanlığına yeniden seçilen Murat Kaya’ya makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Geyve Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Başkanımız Murat Kaya’nın daha öncesinde olduğu gibi bu dönemde de ilçemize en güzel şekilde hizmet edeceğine yürekten inandığını dile getiren Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir, “Bugüne kadar hiçbir zaman ayıran ve kayıran olmadınız. Vatandaşın, iş adamlarımızın, esnaflarımızın yanında olduğunuzu her zaman gösterdiniz. Geyvemiz  sizin de söylediğiniz gibi güzel olan her şeye layık. Siz de Allah rızasını gözeten ve bu minval üzerinde çalışan Başkanımızsınız. Görevinizde tekrar başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Ziyaretlerinden dolayı Ülkücü gençlere teşekkürlerini ileterek, “Geyvemiz hepimizin, sizlerle birlikte hizmet etmekten onur duyarım” dedi.

15 Temmuz’dan sonra yaşananlarla birlikte Türkiye’nin geçtiği badireleri hep birlikte aştıklarını ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, bir hayli samimi geçen ortamda Bu ülkenin en aydını, en milli duyarlılığı olan kesimi siz ülkücülersiniz. Yenikapı ruhuyla oluşan bir birlik ve beraberlik siz değerli gençlerimizin sayesinde daha da perçinleşerek bugünlere geldi. Ağırlamaktan onur duyduğumuz mensubu olduğunuz Ülkü Ocaklarımızın gençleri her zaman zalime meydan okuyan, mazluma kol kanat geren kadim Türk töresinin takipçisi olmuşlardır ve olmaya da devam edecektir. Biz de var olduğumuz sürece sizlere destek olacağız. Geyve’nin bekası ve vatandaşlarımızın hukukuna sonuna kadar sahip çıkacağız. Bu noktada bana inanıp, beni desteklediğiniz için teşekkür ederim’’ dedi.

Ziyaret Geyve Ülkü Ocakları Başkanı İlyas Özdemir’in Belediye Başkanı Murat Kaya’ya Osmanlı devlet arması tablosu takdiminin ardından günün anısına fotoğraf çekimi ile son buldu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

996 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle