Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Ekim 2011 | Manşet, Siyaset

Ülkü Ocaklarından Basın Açıklaması

Cumhuriyetimizin 88. Yılı MÖünasebeti ile Ülkü Ocaklartı başkanı Sedat sert basın açıklamasında bulundu.

 

Tüm olumsuzluklara ve yıpratmalara rağmen dimdik ayakta duranTürkiye Cumhuriyeti’nin 88.yılını kutluyorum.

Maalesef, son dokuz yıldır iktidarı elinde bulunduran akphükümetinin icraatlarını Türk Ülkücüleri olarak büyük kaygıve üzüntüyle izlemekteyiz. Son dönemlerde meydana gelen gelişmeler ve ülkemizin içindebulunduğu durum kaygılarımızı iyice arttırmış, milletimize buacıları çektirenlere karşı sabrımız son noktayadayanmıştır.

Akp hükümetinin uyguladığı politikaların Türkiye Cumhuriyetineve Türk Milletine yararlı olmadığı açık seçik ortadadır. Dün emperyalistlere karşı büyük mücadele verip Cumhuriyetimizikuran büyük neslin bugünkü temsilcileri olarak bizler,Cumhuriyetimizi , ülkemizi ve birliğimizi tüm olumsuzluklararağmen her ne pahasına olursa olsun koruyacağımızı TürkCumhuriyetine karşı olanların kulaklarına küpe olsun diye birkezdaha haykırıyoruz. ‘’ Türkiye Cumhuriyeti ilelebet var olacaktır.’’

Türk ülkücülerinin Cumhuriyetimizi koruma ve yaşatmadaki azim vekararlılığı sonsuza dek devam edecek, Türk düşmanları dünolduğu gibi bugünde, yarında karşılarında ülkücü gençliğibulacaktır.

Ne Mutlu Türküm Diyene.

Sedat Sert Geyve Ülkü Ocakları Başkanı

1051 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle