Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Ülkü Ocakları Kurban Derisi Bağışlarınızı Bekliyor

Gençlerin eğitimine destek olmak için Ülkü Ocakları kurban derisi bağışlarınızı bekliyor.

Ülkü Ocakları Kurban Derisi Bağışlarınızı Bekliyor

Geyve Ülkü Ocakları tarafından yaklaşan kurban bayramı öncesi kurban derisi toplama kampanyasıyla ilgili bu yıl kesilen kurbanların derilerinin Ülkü Ocakları´nda toplanması çağrısında bulunuldu.

Ülkücü Harekette yardımlaşmayı ve dayanışmayı kuvvetlendirmek için bu bayram Türkiye genelinde kurban derilerimizi Ülkü Ocakları’na Bağışlıyoruz!

Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanı İlyas Özdemir “Bütün vatandaşlarımızın bu yılki kurban derilerini ocağımıza bağışlamalarını bekliyoruz. Derilerini bizlere ulaştırmak isteyen vatandaşlarımıza görevli arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.Bizde bu emanetlerinizi ocağımızda gençlerimizin eğitimi amacıyla kullanacağız. Ocağa giden genç madde bağımlısı olmaz, hırsız olmaz, arsız olmaz, vatan haini olmaz, Alparslan, Fatih, Atatürk, Başbuğ olur. Adam olur.Şimdiden katkı sunacak olan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. ” dedi.

Kurban derileri ile büyükbaş kurban kellesini bağışlamak isteyen vatandaşlarımızın emanetleri görevli personel tarafından kamyonetlerle istenildiği yerden alınacaktır.

İLETİŞİM

İlyas ÖZDEMİR:0505 417 56 81

Ahmet TAMAY:0546 957 12 22

Cengiz ERENOĞLU:0539 741 58 11

 

431 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle