Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Ağustos 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Ülkü Ocakları İl Başkanı Sofuoğlu Geyve’de

Ülkü Ocakları İl Başkanı Sofuoğlu Geyve’de

Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Geyve Ülkü Ocağını ziyaret etti.

Geyve Ülkü Ocaklarına mensup gençler yeni adreslerinde ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyorlar. Santral meydanında tadilat işlemleri tamamlanan Ocak merkezini Sakarya Ülkü Ocakları İl başkanı Soyhan Sofuoğlu ile il yönetimi ziyaret etti.

Geyve İlçe Başkanı İlyas Özdemir ile yaz döneminde yapılacak olan faaliyetler hakkında istişare eden İl Başkanı Sofuoğlu, Üniversiteli ve Ortaöğretimli gençlerle de gündem üzerine sohbet ettiler.Ziyaret sonunda Ülkü Ocakları Genel Başkanı, MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz tarafından Geyve Ülkü Ocağına hediye olarak gönderilen Ziya Gökalp’ ın eserlerinden oluşan kitaplar Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu tarafından Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanı İlyas Özdemir’e takdim edildi.

Sofuoğlu ziyaretinde; Ülkü Ocakları Geyve İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettik.Yiğit bozkurt kardeşlerimizle hasret giderdik. Yaz döneminde yapılacak olan faaliyetler hakkında istişarelerde bulunduk. Yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi aldık, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

456 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle