Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Ülkü Ocakları Her Daim Devletimizin Yanındadır

Geyve Ülkü Ocakları  Başkanı İlyas Özdemir, İstiklal marşımızın kabulunun 96.yıldönümü nedeniyle basın açıklaması yayımladı.

Özdemir açıklamasında;” Milletimizin destanlaşan ve vatan toprakları işgal altındayken her satırı bağımsızlık kokan milli ve bütünlük ruhumuzun sembolu şairimiz Mehmet Akif Ersoy tarafindan satırlarda destanlaştırdığı İstiklal marşımız, milli mücadelenin en çetin döneminde.milletimize cesaret ve moral olmuştur.

Son günlerde dış güçlerin oyunlarına rağmen birbirimize olan bağımız her geçen gün artmalı ve Türk milletinin kahramanlık destanı olan İstiklal marşımız, ay yıldızlı bayrağımızın  şehit kanlarıyla sulanan vatan topağı üzerinde dalgalandıkça gönüllerimizi feth etmeye devam edecektir.

Türkiye’nin 15 Temmuz’da yeni bir işgalle karşı karşıya kaldığını fakat Türk milletinin bu hain darbe kalkışmasını cesaret ve kahramanlıkla bastırdığını hatırlatan başkan Özdemir sözlerini şöyle noktaladı. Ülkü ocakları olarak her daim devletimizin yanındayız.Bu vesile ile İstiklal marşımızın kabulünün 96’ncı yılı vesilesiyle Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy olmak üzere vatanı uğruna canını feda eden tüm şehitlerimizi saygı rahmet ve minnetle anıyoruz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

1928 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle