Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Kasım 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Fotoğraflar, Geyve, Manşet

Ülker Grubunun , 70. Yıl kuruluş etkinlikleri kapsamında Türkiye’de 25 il’le eş zamanlı olarak Pamukova Ak Gıda Fabrikasında kutlama gerçekleştirildi.

ülker-70 yıl-kurulus-yildonumu-ak gıda-fabrikasında-pasta-keserek-kutlandi- (30)Türkiye’nin sevgi markası Ülker, 70. yılını Ak Gıda’da pasta keserek kutladı.
1944 yılında pötibör bisküvi üretimi ile yola çıkan ve bugün gıda alanında dünyanın sayılı şirketleri arasında yer alan Yıldız Holding, 70. yaşını göz bebeği fabrikası olan Pamukova Ak Gıda tesislerinde de kutladı.
Ak Gıda Fabrikasında düzenlenen 70 yıl kutlama gecesine,Ülker Gıda Grup Başkan Yardımcısı Ali Sözen, Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, Pamukova Kaymakamı Tuncay Dursun, Arifiye Kaymakamı Mehmet Ünal , Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Gıda Genel Müdürü Mustafa Çelik, İlçe Garnizon Komutanları, İlçe Emniyet Müdürleri, İlçe Baş Savcıları, Ak Gıda İnsan Kaynakları Grup Direktörü Alper Kantar ile çok sayıda Ak Gıda Çalışanı katıldı.

“Mutlu ET, Mutlu Ol Günü”

Murat Ülkerin mesajı okundu
Kutlama Ülker Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in mesajının Ülker Gıda Grup Başkan Yardımcısı Ali Sözen tarafından okunmasıyla başladı.
“Mutlu Et, Mutlu Ol” Günü
Mesajda ” Ülkerimizin 70. kuruluş yıl dönümü hepimize kutlu olsun, bugün ve her gün mutlu edip mutlu edeceğimiz bir gün olsun. 70 yıl önce Eminönü’nde 3-4 kişi başladık. 70 yıl sayımız 48 binlere ulaştı ve kocaman bir aile olduk. Kurucularımız sevgili babam Sabri Ülker ve amcam Asım Ülker ile o dönem emeği geçen arkadaşlarına rahmet diliyor ve bize Ülker’i emanet ettikleri için her birini hepimiz adına bir kez daha şükranla anıyoruz. Sizlere de bizlerle birlikte ailemizin bir parçası olduğunuz, şirketimizi geleceğe hazırladığı için teşekkür ederim. Bir tek pötibör bisküvi üreterek başladığımız işimizde bugün dünyanın üçüncü sırasındayız. 70 senedir bu yolda, tüketicimizi mutlu ederek, toplumdan aldığımızı topluma geri vererek ilerledik. Tüketicilerimizin sadece damak zevkini düşünmedik.; onların sağlık, kültür ve spor alanındaki ihtiyaçlarına da karşılık verebilecek projelere imza attık. Yerel projelerle başladığımız topluma katkı projelerini, global ölçeğe taşımanın mutluluğunu birlikte tattık. 70. yılımızda da 70 senedir biriktirdiğimiz bu mutlu anları çalışma arkadaşlarımızla ve tüketicimiz ile birlikte kutlamak amacıyla özel bir gün belirledik. Doğum günümüzü ve marka vaadimiz mutluluğu temsil eden “Mutlu Et Mutlu Ol ”gününü bu gün ve gelecekte Kasım’ın her üçüncü Perşembe’sinde “Mutlu Et Mutlu Ol ” günü olarak kutlayacağız. 70. yıl kampanyamızda gönüllü olarak yer alan çalışma arkadaşlarımı tebrik ederim. Çok başarılı olmuşlar. “Mutlu Et Mutlu Ol ” gününde, çevresine mutluluk veren tüm arkadaşlarıma bugünümüze sahip çıktıkları için teşekkür ederim. Ve bir kez daha hatırlatmak isterim ki; bizim işimiz müşterilerimizin mutluluğudur.Hep Birlikte nice yıllara” görüşlerine yer verildi.
Proje’ye Başlandı
Ülker 70’inci yıl kutlamaları kapsamında sosyal sorumluluk projesine de imza attı.
Buna göre firma, ‘mutlu ol, mutlu et’ sloganı ile başlattığı çalışma kapsamında her yıl kasım ayının üçüncü perşembe gününü sosyal sorumluluk aktivitelerini gerçekleştirmeye ayıracağını duyurdu. Söz konusu projeye genel merkezde dünden itibaren start verildi.
Bunun yanı sıra, 31 Aralık’a kadar Şok mağazalarında özel olarak belirlenen 70 Ülker ürünü avantajlı fiyatlarla tüketiciyle buluşacak. Bizim Toptan mağazalarında ise, 3 Aralık tarihine kadar yapılacak her 70 liralık Ülker alışverişine 7 liralık para puan verilecek” dedi.
Pasta kesildi
Okunan mesajın ardından Ülker Gıda Grup Başkan Yardımcısı Ali Sözen, Konuk Kaymakamlar ve Konuk Belediye Başkanları ile birlikte 70.yıl kuruluş yıldönümü pastası kesildi.
Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

IMG-20141120-WA0030

6115 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle