Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

Bakan Yardımcısı Yahya Baş Geyve’de..

190406_586554004696703_814138989_nUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yahya Baş ve eşi Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya iadei ziyarette bulundu..

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Sayın Bakan Yardımcımız Yahya Başın Ziyaretleri bizleri çok memnun etti.Kendilerine şahsım ve ilçem adına teşekkürlerimizi sunuyorum, dedi.

Belediye Başkanı Murat Kaya , Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Sayın Yahya Baş ile birlikte Geyve Çevre Bağlantı yolunu ve deplase edilecek enerji nakil hatlarını yerinde incelediler.

Başkan Kaya; Bakan Yardımcımız Sayın Yahya Baş ile  Geyve çevre bağlantı yolundaki enerji nakil hatlarının kaldırılması sorununu konuştuklarını, ayrıca Bakan Yardımcımız Sayın Baş’tan Geyve Çevre Bağlantı Yolu Projesinden Taraklı yoluna bağlanacak olan yeni yolun müjdesini aldıklarını belirterek, Allah’a hamdolsun çalışmalarımız, projelerimiz tek tek hayata geçiyor. Yeni yapılacak olan yol Taraklı yoluna kadar çevre yolu gibi olacak ve 7,2 km uzunluğunda olacak. Her zaman söylüyoruz, Yol, medeniyettir. Bu yollar ile Geyve ilçemizi geleceğe taşıyoruz. Sizlerden aldığımız güçle dur durak bilmeden ilerliyoruz.

Bu proje ilçemize hayırlı olsun, dedi.

2246 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle