Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Ocak 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya

Uğur Balkuv’a Teşekkür

” UĞUR BALKUV “a Teşekkür…

Geyve İlçesinde faaliyet gösteren “Uğur Balkuv Triko San. Tic. A.Ş. ” ne, Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından ” TEŞEKKÜR BELGESİ “verildi.

İŞKUR Şb. Mdr. Necmettin Yıldız, Şb. Mdr. Necip Turan ve İş ve Meslek Danışmanlarından oluşan heyet, UĞUR BALKUV Fabrikası Müdürü Ayhan Yurtdagül’ü makamında ziyaret etti.

İŞKUR Şb. Mdr. Necmettin Yıldız ziyarette yaptığı açıklamasında şu bilgileri verdi;

” 2011 yılında Cumhurbaşkanımızın başlattığı istihdam seferberliği doğrultusunda Sakarya’da 22 bin kişi istihdam edildi bu + %35 fazla demektir. Bu yıl ki hedefimiz %50 üzerinde. Geyve İlçemizde de istihdama destek veren firmalarımız var; YETKİN TEKSTİL ve UĞUR BALKUV. Destekleri ve İŞKUR ile bağlantılarından dolayı Genel Müdürlüğümüz tarafından bu iş verenlerimize teşekkür belgesi verilmektedir. Sakarya da istihdama katkı sağlayan 65 – 70 firma bulunmaktadır. Bizler de sahalardayız. İş verenlerimizin dertlerini dinliyoruz, yeni teşvikler ile ilgili bilgilendirmeler yapıyoruz. Devletin amacı iş – aş sağlamaktır. Ben de Genel Müdürümüz ve il müdürümüzün selamlarını getirdim ve teşekkür belgelerini sunmakla görevlendirildim. İstihdam seferberliğine verdikleri büyük katkıdan dolayı, İŞKUR’ a desteklerinden dolayı firmalarımıza teşekkür etmek amacı ile belgelerini sunacağım.”

UĞUR BALKUV Mdr. Ayhan Yurtdagül firması adına belgeyi aldı, İnsan Kaynakları Müdürü de YETKİN TEKSTİL adına belgeyi aldı.

UĞUR BALKUV Mdr. Ayhan Yurtdagül kısa açıklamasında; “İŞKUR ” tarafından firmamıza tevdi edilen Teşekkür Belgesini almaktan onur duydum. Desteklerimizi artarak devam edecektir.” dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

6554 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle