Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Şubat 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet

UĞUR BALKUV’ un İŞKUR Ziyareti…

UĞUR BALKUV’ un İŞKUR Ziyareti…

Geyve İlçesinde faaliyet gösteren fabrikalardan olan UĞUR BALKUV’ un Yöneticileri, Sakarya İŞKUR’ u ziyaret etti.
İŞKUR ziyareti ile ilgili olarak UĞUR BALKUV Fabrika Müdürü Ayhan Yurtdagül yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi;
“2018 yılında, Çalışma Bakanımızın talimatları doğrultusunda en çok kadın işçi istihdam ettiğimiz için plaket aldık. Çünkü 2016,2017 yıllarında en çok kadın işçiyi biz istihdam ettik.

UĞUR BALKUV olarak bizlerde SAKARYA İŞKUR a iadei ziyarete gittik. Bizler destekleri için teşekkür ziyaretine gittik ve plaketimizi takdim ettik. Fabrika Müdürü Ayhan Yurtdagül, İnsan Kaynakları Müdürü Özlem Koşar ve Müdür Yard. Ebru Avcı olarak ziyaretimizi yaptık.

Fabrika çalışanlarımızın %95 i kadın. 2017 de 176 kişi, 2018 de 220 kişi 2019 Ocak ayında da 48 kişi iş başı yaptı. Toplam 600 civarında çalışanımız var ve hepsi de Geyveli.
Triko üzerine imalatımız var ve tamamen dış piyasaya çalışıyoruz.”

UĞUR BALKUV TRİKO

Uğur Balkuv Triko 1986 yılında Uğur Balkuv tarafından kurulmuştur.

1993 yılında ihracata başlayan Uğur Balkuv Triko bugün dünyaca ünlü birçok marka ile çalışmakta olup üretiminin yüzde doksanını ihraç etmektedir. Uzun yıllar iç piyasada kendi markaları (Uğur Balkuv, Berto Biaggi) ile zincir mağazalara ve butiklere, bayan ve erkek olarak kendi koleksiyonlarının satışını gerçekleştirmiştir.

İhracatta ise bayan, erkek ve çocuk üretimleri gerçekleştirmekte, bayan ve erkekte kendi koleksiyonlarını müşterilerine sunmakta ve müşterilerinin kendi koleksiyonlarını yorumlamaktadır. İhracat müşterileri ile ilişkileri yürütmek ve geliştirmek için güçlü bir pazarlama ekibi vardır. Yurt dışındaki müşteriler ile hem doğrudan, hem de acenteler aracılığıyla çalışılmaktadır.

Örgü, dikim ve finisajda en son teknolojiler ile üretim yapan ve ikisi İstanbul’da, biri Adapazarı-Geyve’de 20.000m2‘ye varan kapalı alana sahip üç fabrikada hizmet veren Uğur Balkuv’un yıllık üretim kapasitesi 5.500.000 adettir.

UĞUR BALKUV TRİKO ; ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi , ISO 27001-2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikalarına sahiptir.

Namık Cihan/Geyvemedya.Com

2352 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle