Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Ekim 2014 | Dünya, Gündem, Spor

UEFA’dan 2 takıma diskalifiye!

uefa-sırbistan-arnavutluk-ihraç-edildi-UEFA, çıkan olaylar nedeniyle Sırbistan ve Arnavutluk milli takımlarını, EURO2016 elemelerinden diskalifiye etti.
EURO 2016 elemelerinde dün oynanan Sırbistan – Arnavutluk maçında çıkan olaylar sebebi ile UEFA, her iki milli takımı da turnuvadan diskalifiye etti.

NELER OLMUŞTU?

Sırbistan ile Arnavutluk arasında oynanan maçın 42. dakikasında stadyum dışından saha içine yollanan gökyüzü kamerasına asılı (drone) Arnavutluk bayrağı saha içini ve tribünleri karıştırdı.

Maç oynandığı sırada stadyum üzerinde dalgalanan ve maçın oynandığı sahanın içine kadar giren bayrak Sırp futbolcu Stefan Mitrovic tarafından yakalanıp indirilmesene Arnavut Milli Takımı futbolcuları müdahale etti, Arnavut futbolcuların Mitrovic’in üzerine yürümesi sonucu Sırp futbolcular ve Arnavut futbolcular arasında saha içinde kavga çıktı. Saha içinde çıkan bayrak kavgasına yedek oyuncular ve taraftarlarda dahil olunca hakem maçı durdurdu.
Soyunma odasına giren maçın İngiliz hakemi Martin Atkinson olayların devam etmesi nedeni ile ve güvenlik gerekçesi ile maçı tatil etti.

sırbistan-arnavutluk-uefa-

1191 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle