Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Aralık 2015 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya

TÜVASAŞ DAİMİ KAMU İŞÇİSİ ALIMI BAŞLADI

Türkiye Vagon Sanayii (TÜVASAŞ) yayınlanan personel alım ilanı ile lise mezunu 27 daimi işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

tuvasas-personel-alim-ilani-
Türkiye Vagon Sanayii, yayınlanan personel alım ilanı ile lise mezunu 27 daimi işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş Genel Müdürlüğü TÜVASAŞ tarafından bugün yayınlanan kamu personeli alımı ilanı ile sürekli işçi pozisyonunda toplam 27 kişi alınacağını duyurdu. Alımlar Ortaöğretim yani lise düzeyinde gerçekleşecek. TÜVASAŞ sürekli işçi alımı KPSS sonuçlarına göre gerçekleşecek. KPSS puanı ise en az 60 olması gerekiyor. Başvurular Sakarya İŞKUR ya da İŞKUR internet sitesi üzerinden gerçekleşecek. Daimi işçi alımı için adayların başvuruları incelenecek ve olumlu sonuçlanan adaylar sözlü sınava tabi tutulacaklar. Sözlü sınav TÜVASAŞ tarafından yapılacak.

TÜVASAŞ Sürekli işçi alımı için başvurular 28 Aralık 2015 tarihinde yani bugün itibariyle başladı. İlan metnine göre son başvuru tarihi ise; 13 Ocak 2016 olarak açıklandı. Aşağıda bulunan linkten ilan metnine erişim sağlayabilirsiniz.

TÜVASAŞ Sürekli İşçi Alım İlanı

turkiye-vagon-sanayi-a.s

tuvasas-isci-alimi-

2931 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle